תפריט

חדשות

לרגל פתיחת האתר נרשמים חדשים באתר יקבלו בדואר רגיל את חוברת העזר "פתרונות לסביבה מסוכנת" חינם!
כמו כן הפתעות, טיפים וציטוטים חכמים במיוחד, ישלחו במייל פעם בשבוע, ויעזרו לך לעשות את היום!

אודותינו

במה האתר הזה יכול לעזור לך?

באתר זה תוכלו לקבל מידע על הספרים בעברית בהוצאת דימור ותוכלו גם לרכוש אותם במחיר אינטרנטי שמקנה הנחה יפה לרכישה דרך האתר.
כמו כן יהיו כאן הפניות לאתרים נוספים בארץ ובחול.
 ולכן ניתן לומר שהאתר הזה הינו דלת פתוחה לחופש מוחלט עבורך ועבור יקירך. באמצעות הידע שבספרים ובהרצאות תוכל להשתלט על הבלבולים בחייך ולהגיע לעוצמה אישית.

מה יש בסיינטולוגיה שכל כך מושך אנשים?

סיינטולוגיה הינה גוף של ידע שכאשר הוא מיושם הוא יכול להביא לשיפור מצבים בחיים.
כלומר, מה שמיחד את סיינטולוגיה הוא שהידע שלה ניתן ליישום וכאשר מיישמים אותו כהלכה הוא נותן 100% תוצאות רצויות, (וללא תופעות לוואי)
הידע נמצא בספרים והרצאות אודיו על גבי דיסקים.
קיימים עשרות ספרים, ואלפי הרצאות.ואנו נמליץ לך כיצד להתחיל. יש מסלול מדויק שאיתו אפשר לגדול ולהגיע להצלחות רבות בחיים עצמם.
זהו נושא גדול, כמו שהאדם הוא נושא גדול. אבל זהו מסע אל עצמך. ונאמר שמי שאינו מבין את עצמו לא מבין דבר.
אם כך, אזור כוח שב חזק במושב והתחל את המסע שלך להבנות גדולות יותר.
ההרפתקה מתחילה...

מה מיוחד בהוצאה לאור שלנו?

דימור הוצאה לאור המזרח התיכון בע"מ היא הוצאת ספרים של סופר אחד: ל. רון האברד. היא מוציאה חלק מספריו של ל רון האברד בשפה העברית, וכן מייבאת ומפיצה את ספריו ב 50 שפות. היא מוכרת באופן ישיר וגם דרך רשתות הספרים וחנויות בכל הארץ.
ליד הוצאת הספרים בינלאומיות NEW ERA PUBLICATIONS שאחראית על הפצת ספריו של ל. רון האברד באירופה, אסיה ואפריקה ב 50 שפות.
וליד הוצאת הספרים הבין לאומית BRIDGE PUBLICATIONS שאחראית על הפצת ספריו של ל. רון האברד באמריקה, אוסטרליה והמזרח הרחוק ב 50 שפות.
למרות גודלה הקטן יחסית להוצאות הספרים הענקיות האלו, היא צברה לה הישגים לא מעטים בעשור הראשון לקיומה במדינה קטנה ורעשנית כשלנו.

שני שיאי גינס

לרון האברד, זכה לא מכבר בשני שיאי גינס על מספר בעבודות;הרב ביותר שפורסמו ע";י סופר אחד וכן על היות הסופר המתורגם ביותר בעולם. הוא ממשיך לשבור את השיאים של עצמו ונראה שאין לו מתחרים בשוק. מה שמדהים הוא שספריו מוצפים בנתונים אמיתיים נתונים שיכולים לשפר את החיים של כל אדם שיקרא את ספריו.