תפריט

חדשות

לרגל פתיחת האתר נרשמים חדשים באתר יקבלו בדואר רגיל את חוברת העזר "פתרונות לסביבה מסוכנת" חינם!
כמו כן הפתעות, טיפים וציטוטים חכמים במיוחד, ישלחו במייל פעם בשבוע, ויעזרו לך לעשות את היום!

ללמוד כיצד ללמוד


כיצד לעורר סקרנות אצל ילדים?


כיצד להצליח ללמוד באמת?


מדוע תלמידים מפתחים שנאה ללימודים?


אלו שאלות שכל איש חינוך וכל הורה שחושב על עתיד ילדיו צריך לשאול את עצמו. כיוון שבזה תלוי עתיד ילדיו  - היכולת שלהם ללמוד.

ל. רון האברד פיתח את טכנולוגיית הלמידה שנותנת לכל תלמיד כלים להתגבר על המחסומים ללמידה בכוחות עצמו. הוא גילה שתופעות גופניות ומנטליות מתרחשבות כאשר לא מצליחים לקלוט את חומרי הלימוד. בודי שמעת על "ריחוף" "לא שם", "לא מרוכז" "קוצים בתחת" וכ' לצערנו אנשי חינוך אינם יודעים את שלושת הסיבות האמיתיות לתופעות כאלו ואחרות ואז מגיעים פתרונות אחרים שהם רחוקים מחינוך ומפתרונות בשדה הלמידה. אם אמרו לך שילדך סובל מ-ADD או ADHD, אם המליצו לך לתת לו רטלין, כדאי שתבין שלפני הכול יש לבדוק האם התופעות שיש לו הן אינן תופעות הנובעות מבעיות למידה.

בספר זה מלמדים את בתלמיד על שלושת המחסומים ללמידה. לומדים לאתר את סוג המחסום לפי התגובות הנגרמות  בעאיו.
ולומדים כיצד להסיר את המחסומים האלו. כאשר הילד מפנים את העובדות הוא יכול לזהות בעצמו מה קורה לו תוך כדי לימוד, ובל פעם שהוא נתקל במחסום הוא יכול לזהות באיזה מחסום הו נתקל ובאיזה כלי למידה להשתמש כדי להתגבר על המחסום.

ל. רון האברד חקר את הנושא לעומקו וגילה את התשובות שפותרות את הבעיות המורכבות של החינוך בכך שפיתח את טכנולוגיית הלימוד. מסתבר שהסקרנות לדעת והרצון ללמוד ולהבין טבועים בנו באופן טבעי. מה נשאר הו ללמד את התלמידים כיצד ללמוד. וה הדבר שלא ידכא את הסקרנות שלהם.

לרכישה מיידית לחצו כאן

או התקשרו חינם 1-800-800-107


שם הספר: ללמוד כיצד ללמוד
מבוסס על עבודותיו של ל.רון האברד
מספר עמודים: 191 עמודים, כולל תמונות להמחשה.

הספרון כולל: שאלות להגברת ההבנה של החלק התיאורטי,תרגילים מעשיים להגברת היכולת ליישם הלכה למעשה את הידע, דוגמאות ותוצאות מיישום ברחבי העולם. זהו ספר עם ידע מרוכז ואפקטיבי לשיפור החיים. מתאים לילדים בגיל בית ספר יסודי וכן גם להורים. זהו חומר עזר למאמנים אישיים בנושא הלמידה, שיכול לחולל פלאות בקרב ילדים וגם בקרב מבוגרים.
להזמנות: 1-800-800-107 דאנאקוד: 567-11

מרכז תבונה בראשות אבירם היכל - קורים ניסים יום יום עם הספר ללמוד כיצד ללמוד

אבירם בעזרת צוות המורים שלו, עוזרים לתלמידים בעלי קשיים בלימודים. אפילו תלמידים שהוגדרו ע"י המערכת כבעלי בעיות קשב וריכוז מתגלים כתלמידים שפשוט נתקלו במחסומים ללמידה והבעיות שלהם נפתרות באורח פלא - אין כמו האמת.
 אין צורך לאזן להם את המוח יותר - כי אין שום בעיה עם המוח שלהם. ללמוד כיצד ללמוד היא התשובה הפשוטה והיעילה להצלחה בלימודים. גלה נתונים אמיתיים עם אנשים שיספרו לך עכשיו מה הספר ללמוד כיצד ללמוד עושה באתר של מרכז תבונה:

www.tvuna-online.co.il

טכנולוגיית הלמידה

  • ללמוד כיצד ללמוד
  • מדריך למידה בסיסי
  • טכנולוגיית הלמידה
  •