תפריט

חדשות

לרגל פתיחת האתר נרשמים חדשים באתר יקבלו בדואר רגיל את חוברת העזר "פתרונות לסביבה מסוכנת" חינם!
כמו כן הפתעות, טיפים וציטוטים חכמים במיוחד, ישלחו במייל פעם בשבוע, ויעזרו לך לעשות את היום!

איך לפתור קונפליקטים

קונפליקטים שנמשכים, סכסוכים משפחתיים שאינם מסתיימים אינם סתם קורים! - הם מיוצרים!

העולם מלא בקונפליפקים לא פתורים, משפחות נהרסות במאבקים על ירושה, סכסוכי עבודה נמשכים למרות הדיבורים בין הצדדים, זוגות מתגרשים וממשיכים עדיין להיות מסוכסכים, בתי משפט מלאים בתיקים לא פתורים שנמשכים שנים רבות שמתישות את כל הצדדים, מלחמות ממשיכות להתקיים במשך דורות למרות אין ספור משאים ומתנים לשלום. למה זה קורה? מי מרוויח מזה? שאלות מעניינות שצריכות לקבל מענה...

ל. רון האברד חקר את נושא הקונפליקטים המתמשכים לאורך ההיסטוריה של המין האנושי, מלחמות ארוכות, התפוררויות של מעצמות כמו רומא, יוון וכ'. הוא גילה את המכנה המשותף לכל הקונפליקטים האלו. בודאי שמעת על המשפט "השניים רבים השלישי מרוויח" ובכן זה די קרוב אבל לא מספיק מדויק. ישנו חוק שקשור לקונפליקטים בלתי פתורים והוא חשף אותו וקראלו "חוק הצד השלישי" 

בספרון זה תגלה בדיוק:
מהו חוק הצד שלישי? מהו צד שלישי? איך צד שלישי עובד בשטח? מה הוא עושה בדיוק, ואיך לזהות אותו?

כמו כן תלמד על דרך לעזור לשני צדדים הנמצאים בקונפליקט מתמשך ובלתי פתור, שבה הם מגלים את הצד השלישי האמיתי שגרם למריבה וממשיך להחיות אותה.

זוגות שעומדים לפני גירושין, שותפים בעסקים שעומדים לפרק את העסק, רצוי מאוד שיבצעו חקירת צד שלישי על מנת לגלות אם אכן יש מישהו נסתר שמעכיר את היחסים בניהם.   צריך לדעת איך למצוא את הצד השלישי, מכיוון שאם הצד השלישי שמאותר אינו הצד שלישי האמיתי הקונפליקט חוזר או נמשך. רק ברגע שהצד השלישי האמיתי מאותר באופן מדויק על ידי שני הצדדים הקונפליקט הבלתי פתור נפתר והחיים זזים קדימה. ספרון זה יכול להציל חיי נישואין ,חברויות, עסקים, מדינות ועוד   למד כיצד מוצאים את הצד השלישי, כי רק ברגע שמצאת את הצד השלישי הנכון הקונפליקט ייעלם.

תוצאות מיישום וסיפורי הצלחהכאשר אנשים השתמשו בחוק הצד השלישי, הם הצליחו לפתור את המחלוקות ביניהם, סכסוכים נפסקו ויחסים רוגעים חזרו לשרור. זהו כלי הכרחי בטיפול בקונפליקטים שלא יבואו על פתרונם בדרך אחרת, בין אם מדובר במצבים משפחתיים, יחסים בין-אישיים בעולם העבודה היום-יומי או מתח בין קבוצות או אפילו בין אומות.

לדוגמה, מנכ"ל המשפטים ממדינה עצמאית בדרום-אפריקה נכנס לתפקידו החדש בממשלה, הוא מצא שהיה צורך לפתור מספר רב של קונפליקטים לפני שאיזושהי התקדמות תוכל להתרחש כדי לשפר את החברה שבה הוא חי. הוא קרא את תגליתו של מר האברד בנוגע לחוק הצד השלישי והבין שהוא מצא את הכלי שהוא היה זקוק לו כדי לטפל בקונפליקטים אלה. בעת נשיאת נאום מיוחד להוקרת תודה למר האברד בשם פקידי הממשלה הממונים על אכיפת החוק בארצו, המנכ"ל אמר:

"אני משתמש בחוק הצד השלישי של ל. רון האברד כמעט מדי יום. זה כמו קסם בפתרון קונפליקטים, וזהו אחד הכלים היעילים ביותר שאי פעם מצאתי שמביאים לשלווה והרמוניה בין קבוצות שונות. ל. רון האברד הוא באמת אדם דגול ואני אומר זאת בשל סיבה מיוחדת. זה משום שהוא נתן לנו את החכמה, ולא שמר אותה לעצמו."

עת עריכת ביקור קצר אצל בני זוג בסידני שבאוסטרליה, אדם מסוים שם לב שלאישה היתה נטייה מסוימת לפתוח במריבה עם בעלה. הוא הראה לה את חוק הצד השלישי של מר האברד ואמר לה ליישם אותו באותה סיטואציה. היא לא היתה שלמה עם העניין, היות שלא נראה לה שזוהי סיטואציה בעייתית במיוחד. אולם, היא עשתה מה שהאורח שלהם הציע, ומאוחר יותר כתבה לו, כשהיא אומרת:

"באותו לילה ישבתי עם בעלי והעליתי את העניין. להפתעתנו המוחלטת גילינו שלכל אחד מאיתנו נאמר בנפרד, על-ידי אותה האישה, שהאחר היה לא בסדר. וכל אחד מאיתנו החשיב את אותה אישה לחברה מיוחדת – למעשה, לעתים קרובות הלכנו אליה בנפרד כדי לקבל את עצתה! ככל ששוחחנו על כך יותר, כך היו לנו הבנות רבות יותר והאהדה שבינינו נסקה ועלתה. לפני כן, איש מאתנו לא חשב שהאהדה בינינו נמוכה במיוחד, אבל עכשיו זה נראה כאילו אין לה גבולות. תודה לך על שאמרת לי לעשות את זה, השגתי ודאות מוחלטת על השימושיות של הטכנולוגיה הזאת בנוגע לחוק הצד השלישי."

תוצאות מופלאות הושגו כאשר אדם מברבנק שבקליפורניה, השתמש בחוק הצד השלישי כדי לפתור קונפליקט בין שני שותפים לעסק שפשוט לא הצליח להיפתר.

"ערכתי דיון בין שני הצדדים הנוגעים בדבר, ובמהלכו החלטתי שיש צורך בחקירה של צד שלישי, מאחר שהתקשורת בין האנשים המעורבים פשוט לא השתפרה.
התוצאות היו פשוט מופלאות. לא זו בלבד שהתקשורת ביניהם חזרה להתקיים בצורה מאוד מוצלחת, אלא שראיתי איך אחת הצדדים, שהיתה חולה במשך שלוש שנים, משתנה מול עיניי. היא הבינה שהיא חלתה עקב המצב הזה ועקב מעורבותו של הצד השלישי. אתה תופתע לדעת מהי ההרגשה להיות מסוגל להעניק עזרה שהיא באמת עזרה לאחרים."

שותפים בעסק בין-לאומי כלשהו היו נעולים בקונפליקט ממושך שלא הראה כל סימנים לפתרון. יעצו להם לפתוח בחקירה של צד שלישי בנושא. דבר זה נעשה, והתוצאות היו פנטסטיות. אחד מהשותפים הנוגעים בדבר דיווח:

"אחרי יומיים של חקירת צד שלישי, קונפליקט שנמשך עשרה חודשים הגיע סוף כל סוף לקצו, ואנחנו כעת שוב חברים של שותפינו לעסק. זאת היתה התופעה המופלאה ביותר שראינו! אחרי שהחקירה הושלמה, היינו מסוגלים להגיע להסכמה בנושאים שבהם כל הסכמה לא היתה אפשרית לפני כן. הטכנולוגיה הזאת פעלה כמו קסם. סיינטולוגיה היא המשחק שבו כולם מנצחים!"

לרכישה מיידית לחצו כאן

או התקשרו חינם 1-800-800-107

שם הספרון: איך לפתור קונפליקטים מבוסס על עבודותיו של ל.רון האברד
מספר עמודים: 17 עמודים, כולל תמונות צבעוניות להמחשה
הספרון כולל: בחינה עצמית להבנה החלק התיאורטי,תרגילים מעשיים להגברת היכולת ליישם הלכה למעשה את הידע, דוגמאות ותוצאות מיישום ברחבי העולם. זהו ספרון עם ידע מרוכז ואפקטיבי לשיפור החיים. מתאים כחומר עזר למאמנים אישיים.

הספרון הוא חלק מ'האנציקלופדיה של החיים' הכוללת בונוסים נוספים
לקבלת מידע על האנציקלופדיה של החיים
התקשר להזמנות: 1-800-800-107 דאנאקוד: 567-38

ספרוני העזר

 • חקירות
 • יעדים ושאיפות
 • נישואין
 • הדינמיקות של הקיום
 • מרכיבי ההבנה
 • האינציקלופדיה של החיים
 • סולם הטונים הרגשיים
 • תקשורת
 • איך לפתור קונפליקטים
 • סיועים למחלות ופציעות
 • שלמות אישית ויושר
 • תשובות לסמים
 • אתיקה ומצבי פעולה
 • הגורם לדיכוי
 • פתרונות לסביבה מסוכנת
 • ילדים
 • כלים למקום עבודה
 • יסודות ההתארגנות
 • יחסי ציבור
 • טכנולוגיית הלמידה
 •