תפריט

חדשות

לרגל פתיחת האתר נרשמים חדשים באתר יקבלו בדואר רגיל את חוברת העזר "פתרונות לסביבה מסוכנת" חינם!
כמו כן הפתעות, טיפים וציטוטים חכמים במיוחד, ישלחו במייל פעם בשבוע, ויעזרו לך לעשות את היום!

אתיקה ומצבי פעולה

האם ההחלטות שלך נכונות?

האם אתה פועל נכון? האם כדי להיות ישר בעולם הזה? האם כדאי להיות טוב לאנשים או להיות רע? החיים מציבים לך דילמות לא קטנות שאותן צריך לפתור. בעסק, בחיי המשפחה, ביחסים עם אחרים, בבחירת מקצוע, שותף לחיים וכ'. אם אינך פותר בעיות הן נשארות תלויות באוויר. אתה מפסיד דבר אחד בוודאות -אתה מפסיד זמן. כמה בעיות לא פתורות יש לך כרגע? ובכן הגיע הזמן לעשות משהו בקשר לכך...  ל. רון האברד חקר וגילה את החוקיות האוניברסאלית שנמצאת בבסיס . הוא גילה שמצבים בחיים משתפרים או מתדרדרים, והם עושים זאת בסולם מדורג. דוגמאות למצבים תוכל לראות בעצמך: בחיי נישואין, מצב של עסק, מצב גופני וכו'.   הוא גילה שיש פעולות מדויקות ושונות לכל שלב בסולם שחייבות להיעשות על מנת לעלות שלב. אם לא תעשה את הפעולות המדויקות לאותו שלב המצב יתדרדר. ואם תעשה את הפעולות הנכונות לאותו שלב אתה תעלה לשלב הבא באופן ודאי ומסודר.   בעזרת הידע בספר זה אתה יכול לשנות מצבים בחייך לטובה בכל תחום. אל תפסיד זמן יקר – החיים מחכים שתפעל...

תוצאות מיישום וסיפורי הצלחה


חמושים עם הטכנולוגיה והכלים של אתיקה שפותחו על-ידי מר האברד, שגשוג וחיים טובים יותר יכולים להיות עניין של ודאות, לא רק מזל או גורל.

השימוש בטכנולוגיה של אתיקה ע"י מנהל בית-הדין לנוער בגרינסוויל, אלבמה, לטפל בבעיה של שיקום עבריינים צעירים מראה את יכולת הביצוע שלה. הסטטיסטיקות מראות שכמעט אחד לאחד, צעירים אשר מתחילים בחיים של פשע נשארים פושעים כל חייהם. אולם, באמצעות השימוש בטכנולוגיית האתיקה של סיינטולוגיה בעת ייעוץ לעבריינים צעירים, אדם זה השיג את הבלתי ייאמן: 90 אחוזים מהצעירים שהוא ייעץ להם לא חזרו לכלא אחרי השחרור. מעל 500 מכתבי המלצה נכתבו על-ידי אלה שאיתם הוא עבד, כשהם זוקפים לזכותה של האתיקה את השינוי לנצח בחייהם.

ביוון, הציגו את האתיקה של סיינטולוגיה בפני אדם שנשפט על גניבת מכונית. הוא השתמש בנתונים, התוודה על כל פשעיו ותרם תרומות בולטות רבות לקהילה כפיצוי עבור חטאיו הקודמים. כאשר עורך-הדין של האדם הציג ראיות של השיקום ושל ערכו החדש כאזרח, השופט ביטל את כל ההאשמות.

אישה צעירה מקליפורניה, שביקרה את הוריה לראשונה לאחר מספר שנים, הוטרדה לגלות שיש להם בעיות בנישואין ושהם מהרהרים לגבי גירושין. במקום לעמוד מהצד ולהניח לדבר לקרות, היא השתמשה במה שהיא ידעה על הטכנולוגיה של אתיקה.

"ישבתי עם אבי ועברנו על מצבי הפעולה השונים ונוסחאותיהם, וכן נתונים בסיסיים של סיינטולוגיה על יצירת נישואין והעשרתם. קבענו את מצב הפעולה הנכון ביחס לתחום הזה והוא יישם את הנוסחה שלו בהצלחה מרובה. לאחר מכן ישבתי עם אימי, כשאנחנו מוצאים איך היא היתה יכולה ליישם אתיקה בקשיים שמולם היא ניצבה בנישואין. היא הבינה שלפני כן היא הרימה ידיים לגבי טיפול בבעיה פיננסית עם אבי, וכעת החליטה לפתור אותה. מרגע שהם התחילו ליישם את נוסחאות האתיקה, הצרות של הוריי נפתרו והנישואין שלהם נעשו מאושרים ומוצלחים יותר מאשר היו במשך שנים רבות".

מתנדב בקהילה בדרום-אפריקה שהיה בקי באתיקה של סיינטולוגיה, היה מסוגל להביא רוגע לסביבה שהפכה למעורבלת אחרי סדרה של גניבות לא פתורות.

"נכנסתי לתקשורת עם הילדה שהיתה חשודה בגניבה. מכיוון שגרמתי לה להרגיש בטוחה, היא סיפרה לי כל מה שהיא עשתה. מצאנו מה היא יכולה לעשות עבור הקהילה כדי לפצות עבור הנזק שהיא גרמה, והיא היתה מאושרת על כך. בגלל שהיתה מורת רוח רבה כל-כך לגבי הגניבות, כינסתי לאחר מכן את כל הילדים (כשבעים), והילדה הצעירה עמדה לפני הכיתה וסיפרה להם מה היא עשתה. אמרתי לילדים שאחרי הפגישה הם לא יפנו אצבע מאשימה. הם הבטיחו לא לעשות זאת, וסלחו לה באופן רשמי. הייתי מודאג במקצת לגבי הרגשתה של הילדה אחרי הפגישה, אבל מצאתי אותה משחקת בשמחה עם קבוצת ילדים. גיליתי גם ששני הוריה של הילדה נהרגו שנים ספורות קודם לכן, והיות שהיא נראתה מוזנחת למדי נקטתי אמצעים להבטיח שהיא תטופל טוב יותר. מורת הרוח בקבוצה טופלה, והילדה קיבלה סיכוי להפוך לחברה אמיתית בקבוצתה."

אדם ומשפחתו פתחו עסק של רהיטים בלוס-אנג'לס; למרות שהם התחילו מכלום, הם השיגו התרחבות מהירה על-ידי יישום נוסחאות מצבי הפעולה.

"למדנו ויישמנו את הנתונים על מצבי פעולה של מר האברד, והתחלנו ליישם את נוסחת 'אי-קיום' לפי הספר. ואז נסים התחילו לקרות. פתחנו את קווי התקשורת שלנו, ובחודש השני של הפעילות שתי חברות הלוואה גדולות הציעו לנו כל אחת 50,000 דולר באשראי. עלינו ל'סכנה' ויישמנו את הנוסחה הזאת, לאחר מכן 'חירום' ואז פעילות נורמלית. המשכנו ליישם את מצבי הפעולה לפי הספר, כשאנחנו משיגים התרחבות בשנה אחת יותר מאשר עסקים אחרים בדרך כלל עושים בחמש-עשרה שנים או יותר. אפילו הצלחנו לפתוח חנות שנייה בשנה הראשונה שלנו! ההתרחבות שלנו יציבה באמצעות היישום של הנוסחאות."

בעל רשת מסעדות גדולה משתמש בנתונים של מר האברד על נוסחאות מצבי הפעולה כדי לעזור לעובדיו להיות ישרים ואתיים.

"היה לי עובד שגנב כסף, ועובד אחר שאיפשר שסכום כסף גדול יילקח. שניהם הורדו בדרגה, הוטל עליהם מצב הפעולה הנכון והם הורשו לפלס את דרכם בחזרה לעמדות מנהלים דרך יישום נוסחאות מצבי הפעולה. כעת אחד מהם הוא בעל זיכיון מצליח והאחר הוא מנהל חשוב. ללא נוסחאות מצבי הפעולה, הייתי מאבד שני אנשים בעלי ערך."


לרכישה מיידית לחצו כאן

או התקשרו חינם 1-800-800-107

שם הספרון: אתיקה ומצבי פעולה
מבוסס על עבודותיו של ל.רון האברד
מספר עמודים: 60 עמודים, כולל תמונות צבעוניות להמחשה.
הספרון כולל: בחינה עצמית להבנה החלק התיאורטי,תרגילים מעשיים להגברת היכולת ליישם הלכה למעשה את הידע, דוגמאות ותוצאות מיישום ברחבי העולם. זהו ספרון עם ידע מרוכז ואפקטיבי לשיפור החיים. מתאים כחומר עזר למאמנים אישיים.

הספרון הוא חלק מ'האנציקלופדיה של החיים' הכוללת בונוסים נוספים
לקבלת מידע על האנציקלופדיה של החיים התקשר 
להזמנות: 1-800-800-107 דאנאקוד: 567-36

ספרוני העזר

 • חקירות
 • יעדים ושאיפות
 • נישואין
 • הדינמיקות של הקיום
 • מרכיבי ההבנה
 • האינציקלופדיה של החיים
 • סולם הטונים הרגשיים
 • תקשורת
 • איך לפתור קונפליקטים
 • סיועים למחלות ופציעות
 • שלמות אישית ויושר
 • תשובות לסמים
 • אתיקה ומצבי פעולה
 • הגורם לדיכוי
 • פתרונות לסביבה מסוכנת
 • ילדים
 • כלים למקום עבודה
 • יסודות ההתארגנות
 • יחסי ציבור
 • טכנולוגיית הלמידה
 •