תפריט

חדשות

לרגל פתיחת האתר נרשמים חדשים באתר יקבלו בדואר רגיל את חוברת העזר "פתרונות לסביבה מסוכנת" חינם!
כמו כן הפתעות, טיפים וציטוטים חכמים במיוחד, ישלחו במייל פעם בשבוע, ויעזרו לך לעשות את היום!

הגורם לדיכוי

האם עליות וירידות במצבי רוח ובחיים הם "מצב טבעי" שלא ניתן לשינוי?

 ישנם אנשים שסבורים שמצבי רוח משתנים, פנטזיות והתרסקויות, עליות וירידות בחיים הם מצב רגיל. ישנם אנשים שמעדיפים לחשוב שלכולם יש מצבי רוח. ישנם אנשים שכבר "התרגלו לזה" והשלימו שככה הם. ישנם אנשים שפונים לתרופות פסיכיאטריות שנותנות מראית עין של הרגשה זמנית אחרת אולם אינן פותרות את המצב. תרופות אלו, אגב, לא הוכיחו שהן מרפאות דבר ולעיתים מי שמתחיל נאלץ לקחת אותם למשך כל חייו, ויש להם תופעות לוואי חמורות שרשומות ב"אותיות הקטנות". למעשה איש לא גילה באמת מה עומד מאחורי מצבי רוח משתנים, מצבי דיכאון שונים, וההרגשה שאתה צריך להילחם על מנת לשרוד...  ל. רון האברד, חקר את מצבים אלו לעומקם וגילה מהו הגורם לדיכוי, ממה זה נובע. זוהי אחת התגליות החשובות ביותר עבור האדם. כאשר אינך בערפל לגבי המצב, כאשר אתה יודע שיש גורם למצב אתה יכול לפקוח את העיניים שלך ולגלות את הגורם לדיכוי בחיים שלך, במשפחה שלך, או בעסק שלך. אינך צריך לסבול מצבי רוח או דיכאונות חולפים, אינך צריך ל"פתור" את המצב בפעילויות אינטנסיביות שוחקות רק על מנת לשכוח מהדיכאון. אינך צריך גם לקחת סמים הרסניים שישנו לך את המוח. הידע שיש בספרון זה יכול להציל החיים. בחן את עצמך ברגע זה בעזרת שתי השאלות הבאות: האם יש לך תקופות שבהן אתה עצוב או מדוכא ללא סיבה נראית לעין? ו\או האם אתה מוצא את עצמך פעיל יותר מהרגיל בתקופות שנמשכות ימים אחדים? אם התשובה לשאלות אלו הן, "כן" או "בדרך כלל כן" כדאי שתקרא את הספרון הזה עכשיו! בהצלחה.תוצאות מיישום וסיפורי הצלחה

הידיעה של מה גורם להחשת מחלות והסיבה המדויקת לכך שאנשים מסוימים מצליחים בחיים למשך זמן-מה ואז אינם מצליחים השפיעה רבות על חייהם של אנשים רבים.

אנשים המשתמשים בתגליות של ל. רון האברד אינם נזקקים לסמים כדי לשחרר מתח וחרדה ואינם צריכים להסוות סימפטומים בעזרת תרופות. העצה האפתית שאדם צריך ללמוד לחיות עם מצבו מפנה את מקומה לפעולה יעילה. מחלות, פציעות ושגיאות מטופשות מכל סוג נגרמות – ולא עקב חוסר איזון בין חומרים כימיים במוח. גישות פיסיות לחלוטין לפתירת מצבים לא אופטימליים אשר אינן מערבות את האדם עצמו לעולם אינן עונות על הדרישות. מעל 80 אחוזים מהאנשים שמיישמים את הטכנולוגיה של מר האברד בנוגע לטיפול בדיכוי אינם מחסירים כמעט ימי עבודה בשל מחלה. אף אחד מהם לא לוקח סמים. הקטעים הבאים מהווים עדויות לעובדה שניתן לנהל חיים ללא דיכוי, מחלות ותאונות.

מזכיר משפטי מסנט-לואיס, אשר העביר שנים בניסיון לטפל בבעיה רפואית, ניצל לבסוף בזכות חבר אשר יעץ לו ללמוד את הנתונים של מר האברד בנוגע למחלות ולדיכוי.

"בחיי, איזו הקלה! בזבזתי, פשוטו כמשמעו, אלפי דולרים בניסיון להבין מה קורה עם הכלייה שלי. ובכן, עכשיו אני יודע איזו מין השפעה יכולה להיות לאדם על גופו כאשר הוא בסביבה שמצרה את צעדיו או אם הוא קשור לאדם שכל הזמן אומר לו עד כמה הוא לא שווה הרבה לעצמו או לאחרים. בכך שגיליתי את קיומה של הטכנולוגיה הזו הייתי מסוגל ממש לפקוח את עיניי לעובדה שבמשך שנים חייתי עם אדם שהיה ההרס של חיי. לא הייתי מסוגל לראות זאת קודם לכן כי הייתי ממש באמצע סופת טורנדו, אפשר לומר, והפכתי להיות חלק מאותו בלבול. זו כזו הקלה לא להרגיש יותר כאילו אני על רכבת הרים – רגע אחד מרגיש מאושר וברגע שאחריו נואש לגמרי. ואל תחשוב שאתה יכול להשתעמם אם תרגיש 'בשמיים' רוב הזמן – תאמין לי, זה הרבה יותר כיף מאשר לדהור על רכבת הרים שהיא לגמרי מחוץ לשליטתך ונמצאת תחת פיקוחו של אחר!"

אישה מקליפורניה איבדה את בעלה. למרות שקודם לכן היא היתה אדם עליז, כעת היו לה בעיות בחייה ובמערכות היחסים שלה. היא רצתה בעל אחר ומשפחה, אך לא היתה מסוגלת להשיג זאת. תחת זאת, היא הקדישה את רוב חייה לחברה שבה היא עבדה. עם זאת, המצב הגיע לנקודה שבה היא שנאה את עבודתה והיתה חולה ונעדרה מהעבודה במשך שבועות. החיים חלפו על פניה; היא הפכה להיות כל-כך מדוכאת שהיא שקלה ביקור אצל פסיכיאטר. אחותה היתה מודאגת כשהיא שמעה זאת, והחליטה ליישם את הטכנולוגיה של הטיפול בדיכוי לפני שהפסיכיאטר יגיע אליה.

"אחרי שאחותי עברה על החומר בנוגע לאישיות האנטי-חברתית, היא הבינה שמנהל החברה שבה היא עבדה היה אדם מדכא, ולא זו בלבד שהוא היה הגורם לבעיותיה השוטפות, אלא שהוא היה גם הגורם למחלות של בעלה המנוח ולבעיותיו בחיים. היא ראתה איך המנהל נהג לנצל אותה ואת בעלה למען הרווחים האישיים שלו וכעת הפחית בערכה. הוא גם כמעט הרס את הנישואין של זוג אחר בהתנהגותו הלא אתית.
אחותי נדהמה מההקלה שהיא חוותה כשהיא הבינה זאת; היא מיד הפכה לגורם על המצב, דיברה עם המנהל ואמרה לו בדיוק מה היא ראתה שהוא עושה. היא עזבה את העבודה.
זמן קצר לאחר מכן, קיבלתי מכתב מאחותי שבו היא מספרת שיש לה חברים חדשים ועבודה חדשה ושהיא שמחה מאוד לבשר לי שהיא מתחתנת. חמש שנים מאוחר יותר יש לה משפחה והיא מאושרת ומצליחה מאוד בחיים."

נישואיו מחדש של אביה של נערה צעירה מנבדה היוו עבורה ביש מזל, מאחר שהיא לא יכלה להסתדר עם אמה החורגת. עם חלוף השנים, הדבר התדרדר עד לנקודה שבה הנערה הרגישה שאין עוד תקווה למערכת היחסים שלהן; היא עזבה את הבית בגיל 18 אחרי מריבה קשה עם אמה החורגת. הדבר גרם למורת רוח עבור שאר בני המשפחה, היות שהנערה ואביה היו קרובים מאוד לפני כן.
זמן-מה לאחר מכן היא למדה על תגליותיו של מר האברד על אנשים מדכאים, ובהשתמשה בטכנולוגיה זו טיפלה במצב.

"אימי החורגת היתה אלכוהוליסטית והיתה בטיפול פסיכולוגי ופסיכיאטרי במשך שנים, בניסיון לטפל במצב הזה. ה'טיפול' שלהם היה לתת לה סמים ולומר לה מה לחשוב ומה לעשות בחיים. כתוצאה מכך, השקפתה על החיים היתה קודרת ומאוד שלילית. לבסוף גיליתי את הטכנולוגיה על אנשים מדכאים. גיליתי מי מדכא את אימי החורגת ולמדתי איך לעזור לה. היום היא כבר לא הולכת לפסיכיאטרים, לא שותה בכלל, והיא לגמרי עליזה – אנחנו מסתדרות נהדר! אחרי כל השנים האלה, אני ממש גאה שיש לנו משפחה מאושרת."

 

לרכישה מיידית לחצו כאן

או התקשרו חינם 1-800-800-107

שם הספרון: הגורם לדיכוי
מבוסס על עבודותיו של ל.רון האברד
מספר עמודים: 57 עמודים, כולל תמונות צבעוניות להמחשה.

הספרון כולל: בחינה עצמית להבנה החלק התיאורטי,תרגילים מעשיים להגברת היכולת ליישם הלכה למעשה את הידע, דוגמאות ותוצאות מיישום ברחבי העולם. זהו ספרון עם ידע מרוכז ואפקטיבי לשיפור החיים. מתאים כחומר עזר למאמנים אישיים.
הספרון הוא חלק מ' האנציקלופדיה של החיים' הכוללת בונוסים נוספים. לקבלת מידע על האנציקלופדיה של החיים התקשר 
להזמנות: 1-800-800-107 דאנאקוד: 567-26

ספרוני העזר

 • חקירות
 • יעדים ושאיפות
 • נישואין
 • הדינמיקות של הקיום
 • מרכיבי ההבנה
 • האינציקלופדיה של החיים
 • סולם הטונים הרגשיים
 • תקשורת
 • איך לפתור קונפליקטים
 • סיועים למחלות ופציעות
 • שלמות אישית ויושר
 • תשובות לסמים
 • אתיקה ומצבי פעולה
 • הגורם לדיכוי
 • פתרונות לסביבה מסוכנת
 • ילדים
 • כלים למקום עבודה
 • יסודות ההתארגנות
 • יחסי ציבור
 • טכנולוגיית הלמידה
 •