תפריט

חדשות

לרגל פתיחת האתר נרשמים חדשים באתר יקבלו בדואר רגיל את חוברת העזר "פתרונות לסביבה מסוכנת" חינם!
כמו כן הפתעות, טיפים וציטוטים חכמים במיוחד, ישלחו במייל פעם בשבוע, ויעזרו לך לעשות את היום!

הדינמיקות של הקיום

האם החיים נראים לך לעיתים מאוד מבלבלים?

האם הרגשת שנתת לאחרים, וכשאתה היית צריך עזרה לא קיבלת את מה שציפית שתקבל חזרה? היה כאן חוסר איזון נכון?
האם ראית מנהלים בעלי קריירה המתמכרים לעבודה, והם לא מוצאים זמן לילדים ולמשפחה, או שאין להם זמן לעצמם, ובסוף יש להם נקיפות מצפון שהם הזניחו חלקים חשובים בחיים שלהם? יש כאן חוסר איזון נכון?
האם ראית אנשים שמבלבלים בין הרצון שלהם לבין הרצון של,אנשים אחרים, הורים, או המשפחה שלהם, ובסוף עושים משהו שלוא הם נחליטו עליו?
האם הבחנת באנשים שהיה להם קשה להחליט לגבי דברים והם נשארים תקועים?
האם ראית אנשים שלא מטפלים בגוף שלהם, או כאלו שרק מטפלים בגוף שלהם ומזניחים דברים אחרים.

החיים מציבים הרבה מצבים שבהם ישנו חוסר איזון, חוסר יכולת לבצע החלטות נכונות שיפתרו את זה...

ל.רון האברד חקר את התופעות האלו באופן מדעי לכן כדי להבין אותם הוא חיפש את המכנה משותף.ראה גילה דחף להישרדות המשותף לכל היצורים החיים. הוא הצליח לראות שהדחף הזה מתבטא בכל חלק או פעילות של החיים ובכל החלטה שמתבצעת. הוא קרה לדחף הזה דינמיקה, כיוון שהוא כוח מניע הדוחף את האדם לפעולה. הוא הבחין בשמונה חלקים ברורים המרכיבים את הדחף הזה והם החלקים המרכיבים את הקיום בכללותו. הוא קרה לחלקים אלו שמונה הדינמיקווז. זה כשלעצמו מתחיל לעשות סדר בדברים. ותופעות לא מאוזנות החלו להיפתר רק כתוצאה מהבנה טובה יותר של הקיום.

בספרון זה הנקרא הדינמיקות של הקיום תגלה את הדינמיקות שלך, תוכל לראות באיזה דינמיקה אתה חזק ובאיזה אתה צריך להתחזק, זה יעשה לך סדר בחיים רק להביט בחיים שלך מנקודת מבט של הדינמיקות.
 
 מהם שמונה הדינמיקות?
 מה קורה כאשר דינמיקה מסוימת נמצאת בירידה?
 כיצד תוכל ליצור איזון בדינמיקות שלך?
 מהו הפיתרון האופטימלי לכל בעיה בחיים?

כן, אתה עומד לגלות כלי רב עוצמה שיעזור לך לקבל החלטות בכל תחום שהוא ולהזיז את חיים שלך קדימה. קרא את הדינמיקות של הקיום, עשה סדר בדינמיקות שלך והזז אותם קדימה. מדובר כאן בשיפור הקיום שלך...

 

תוצאות מיישום וסיפורי הצלחה

הכרת הדינמיקות של החיים מאפשרת את פתירתן בקלות של בעיות שעד עתה לא ניתנו לפתרון. כל מושג בסיינטולוגיה נחשב ליעיל באותה מידה שבה ניתן ליישמו. עמודים אלה מכילים דוגמאות ליישום של יסודות אלה.

באדלייד שבאוסטרליה, אישה שלמדה על שמונה הדינמיקות הבחינה שעובד באותה החברה נקלע תמיד ל"צרות", ולמעשה איימו עליו בהפסקת עבודתו. מאחר שנראה היה שהוא מנסה לבצע את עבודתו כהלכה, היא ישבה איתו וגילתה מה קורה.

"אחרי שהקשבתי לו במשך זמן-מה, הבנתי שהוא הזניח את עצמו לגמרי. הוא לא ישן טוב ולא אכל מספיק, הוא לא הקדיש שום זמן לעשות משהו כדי לשפר את עצמו – כלום – ולכן הוא לא הצליח בעבודה. הראיתי לו את ההגדרות של הדינמיקות. זה היה כאילו העובדה שהוא צריך לטפל בעצמו היתה רעיון חדש לגמרי עבורו. באופן כלשהו הוא חשב שהוא יכול להסתדר בעבודה בזמן שהוא מזניח את עצמו לגמרי, ומהר מאוד הוא הבין מדוע הוא לא הצליח בעבודה. הוא מיד ניגש לתקן את המצב. כשהוא לא מזניח את הדינמיקה השלישית, הוא ישן במידה מספקת, דאג יותר להופעתו, הקדיש זמן למשפחתו ונרשם לקורס כדי לשפר את עצמו ואת תפקודו בעבודה. כתוצאה מכך, תפקודו בעבודה השתפר, הוא היה מאושר יותר והממונים עליו הבחינו בערכו לחברה. הוא לא היה יותר 'בצרות' ללא הפסק, ולמעשה, זכה בקידום."

בחור צעיר ממילנו, איטליה, ניהל חיים פעילים. הוא שיחק כדורגל בקבוצה מקומית והיתה לו חברה שהוא חיבב מאוד. החיים היו מהנים. ואז מכרים שכוונתם לא כל-כך היתה לטובה דחפו אותו להשתמש בסמים. כאשר השימוש שלו בסמים גבר, חייו החלו להתמוטט. הוא היה בר-מזל מספיק כדי לקבל נתונים על שמונה הדינמיקות, ועצר את ההתדרדרות ההרסנית של חייו. הוא אמר:

"לפני זמן לא רב פעלתי נגד כל הדינמיקות, החל מן הראשונה, וככל שהזמן חלף, כל הדינמיקות האחרות התפרקו לרסיסים, בזו אחר זו. החברה שלי עזבה אותי כי סיממתי את עצמי. בנוסף לכך, קבוצת הכדורגל שלי זרקה אותי כי לא יכולתי לשחק טוב כמו קודם. גורל דומה היה לכל הדינמיקות האחרות שלי כי התחלתי לסמם את עצמי, דבר שהרס לי את הדינמיקה הראשונה. כשקראתי את הנתונים על 8 הדינמיקות, הבנתי מה קרה בחיי, וידעתי איך לבנות בחזרה את חיי, חלק אחרי חלק. הידע הזה נתן לי את הכוח ואת האומץ שהיה דרוש לי כדי לרדת מהסמים, ואני מקדיש את כל זמני עכשיו כדי להביא אנשים אחרים להפסיק עם הסמים. אני שורד בכל הדינמיקות שלי, ואני תמיד עומד על כך שלאחרים סביבי יהיו הנתונים על שמונה הדינמיקות כדי שגם הם יוכלו להגיע להחלטות הנכונות לגבי חייהם. זה גורם לי לחשוב שאם לכולם היו הנתונים האלה, העולם היה יכול להיות מקום מאושר יותר והאנשים בו היו מצליחים יפה."

באוסטרליה, נערה בת 15 אשר הכירה את הטכנולוגיה של שמונה הדינמיקות, החלה לבלות עם נערה מבית-ספרה ומהר מאוד גילתה שחברתה החדשה שותה, צורכת סמים, מתנהגת במתירנות מינית ורבה עם אמה באופן תדיר. אמה כבר זרקה אותה פעם מהבית, וכמה פעמים היא עזבה את הבית מרצונה החופשי, למרות היותה בת 15 בלבד. הנערה נזקקה לעזרה בחייה. הנה הדרך שבה חברתה החדשה הגישה לה עזרה:

"הראיתי לחברה שלי טכנולוגיה בסיסית על שמונה הדינמיקות, והבאתי אותה לראות איך הפעולות שלה יכלו להשפיע על ההתנהגות של אמה כלפיה; שהמשברים לא היו בהכרח 'הכל באשמתה של אימא שלה'. אמרתי לה שהפתרון הוא להיות יותר בתקשורת, לא פחות, ולהיות גלויה עם אימא שלה ולא להתעלם מאותו חלק של הדינמיקה השנייה שלה. כתוצאה מההבנות שהיו לה לגבי הדינמיקות, בתוך כמה שבועות ספורים היא היתה ממש בתקשורת עם אמה וחיה באופן קבוע בבית. היא הפסיקה לעשן חשיש והפחיתה את הכמות שהיא שתתה, כך שמצבה היה הרבה יותר טוב בדינמיקה הראשונה. אפילו היה לה חבר קבוע. הלך לה טוב יותר בבית-הספר, והיא התחילה לקבל ציונים טובים יותר. אחרי זמן-מה היא קיבלה עבודה במשרה חלקית והתחילה לתרום מבחינה כספית להוריה. זה היה שיפור של ממש בחייה לאורך כל הדינמיקות."
 

לרכישה מיידית לחצו כאן

או התקשרו חינם 1-800-800-107


שם הספרון: הדינמיקות של הקיום מבוסס על עבודותיו של ל.רון האברד
מספר עמודים: 35 עמודים, כולל תמונות צבעוניות להמחשה.

הספרון כולל: בחינה עצמית להבנה החלק התיאורטי,תרגילים מעשיים להגברת היכולת ליישם הלכה למעשה את הידע, דוגמאות ותוצאות מיישום ברחבי העולם. זהו ספרון עם ידע מרוכז ואפקטיבי לשיפור החיים. מתאים כחומר עזר למאמנים אישיים.
הספרון הוא חלק מ' האנציקלופדיה של החיים' הכוללת בונוסים נוספים. לקבלת מידע על האנציקלופדיה של החיים התקשר להזמנות: 1-800-800-107 דאנאקוד: 567-40

ספרוני העזר

 • חקירות
 • יעדים ושאיפות
 • נישואין
 • הדינמיקות של הקיום
 • מרכיבי ההבנה
 • האינציקלופדיה של החיים
 • סולם הטונים הרגשיים
 • תקשורת
 • איך לפתור קונפליקטים
 • סיועים למחלות ופציעות
 • שלמות אישית ויושר
 • תשובות לסמים
 • אתיקה ומצבי פעולה
 • הגורם לדיכוי
 • פתרונות לסביבה מסוכנת
 • ילדים
 • כלים למקום עבודה
 • יסודות ההתארגנות
 • יחסי ציבור
 • טכנולוגיית הלמידה
 •