תפריט

חדשות

לרגל פתיחת האתר נרשמים חדשים באתר יקבלו בדואר רגיל את חוברת העזר "פתרונות לסביבה מסוכנת" חינם!
כמו כן הפתעות, טיפים וציטוטים חכמים במיוחד, ישלחו במייל פעם בשבוע, ויעזרו לך לעשות את היום!

חקירות

האם אתה רוצה להמשיך להצליח במה שאתה מצליח?

ובכן אתה צריך לדעת מה הדבר שגורם לך להצליח ולהמשיך לחזק אותו. האם אתה רוצה להפסיק להיכשל? ובכן אתה צריך לגלות באמת מדוע נכשלת? ואז לדעת כיצד להמנע מלחזור על אותה טעות. לכן חשוב לגלות את הסיבה האמיתית להצלחה או לכישלון. ולכן אתה צריך לדעת כיצד לחקור. ל. רון האברד פיתח את טכנולוגיית החקירה כדי לגלות את הסיבה האמיתית.   לאנשים יש הרבה תירוצים והסברים למה משהו הצליח או למה הוא נכשל ולכן הם לא בשליטה לגבי המשך ההצלחות שלהם או הפסקת הכשלונות.   כשאדם יודע מה הסיבה האמיתית הוא יכול לפתור את העניינים. כשהוא לא יודע את הסיבה האמיתית הוא יכול לעשות הרבה דברים אחרים שיכולים להרוס גם את מה שהוא בנה.   אם אתה רוצה להפיק מהחיים האלו את המירב, אין לך זמן לא לכשלומות ולא להשערות, אתה רוצה לדעת. נקודה.   בספרון זה תלמד כיצד מבצעים חקירה שמבוססת על הגיון ועל עובדות. חקירה שמגלה את הסיבה האמיתית - את האמת. 

תוצאות מיישום וסיפורי הצלחה

טכנולוגיית החקירה היתה בשימוש בצורה מוצלחת בתחומים רבים ושונים של פעילות אנושית. אדם לא צריך להיות חוקר מקצועי על מנת להפיק תועלת מנתונים אלה. אנשים רבים משתמשים בהם בעבודתם
כדי לגלות למה היתה צניחה, או מה גרם לעלייה שאירעה לאחרונה בסטטיסטיקות, על מנת להבטיח
את התרחבות הארגון. השימוש בטכנולוגיה במסגרת הבית מביא להרמוניה גדולה יותר בין חברי המשפחה ולמשפחה מאושרת יותר. היכולת לחשוב בבהירות ולפעול בשפיות כתוצאה מחקירה מדויקת מהווה מפתח להישרדות. להלן כמה דוגמאות של שימוש בטכנולוגיה הזאת:

ניתן להשתמש בטכנולוגיית החקירות בהצלחה מדהימה כדי לשפר את איכות החיים בכל תחום. הנה דוגמה:

"עברתי לשכונה חדשה שבה היה נראה כאילו אנשים תמיד נעשים חולים – הם תמיד היו נדבקים בהצטננויות ובמחלות אחרות. השתמשתי בטכנולוגיית החקירות של ל. רון האברד, וצמצמתי את איזור הגורם הסביר לאגם ששרץ חרקים. חרקים, בעיקר יתושים, נושאים בקלות מחלות. חקירה נוספת חשפה את הבלתי ייאמן: האגם שימש בצורה חסויה כאתר פסולת, ואלפי גלונים של פסולת הושלכו אליו מדי שבוע! אילצתי פקידים לטפל בסיטואציה. אוכלוסיית היתושים מתה מיד, המחלות בקהילה שלנו פחתו בצורה דרמתית, והאגם הוחזר ליופיו הטבעי המקורי."

לפי מנהל בחברת ניהול בלוס אנג'לס, חיוני שיהיו לך הטכנולוגיה של נקודות-חריגה והיכולת למצוא את ה'למה' הנכון.

"זה מאפשר לך לקלוט את מה שעומד לפניך, כמו גם את מה שקרה לפני כן – זה עורך את הכל בהתאמה. לאחר מכן אתה יכול לראות את נקודות-החריגה ואת הנקודות החיוביות מיד, משום שיש לך הבנה שלמה של הסיטואציה."

עורך דין בקליפורניה גילה שהטכנולוגיה המנהלית של חקירות הפכה את עבודתו לקלה יותר באופן ניכר.

"עם הנתונים האלה, גיליתי שקל יותר להבין סיטואציות שאני רואה בעבודתי. כשאני מסתכל על סיטואציה אני יכול לראות את נקודות-החריגה, אבל אני מחפש גם את המצב האידיאלי וזה לא יסולא בפז בפתירת סיטואציות משפטיות. לדוגמה, היה לי לקוח שחשב שהיתה לו בעיה עצומה עם השותף שלו. הסתכלנו על נקודות-החריגה והחלטנו שזה בכלל לא היה השותף – הבעיה הגיעה מחלק אחר לגמרי של החברה! לאחר מכן הוא היה מסוגל ליישם את הטיפול הנכון בסיטואציה, שהיתה כמובן, די שונה ממה שהוא ציפה."

אדם שעבר הכשרה בנוהל החקירה שפותח על-ידי מר האברד, אמר את הדברים הבאים בנוגע לשימוש בו:

"אני לא יכול לומר די על טכנולוגיית החקירה של ל. רון האברד. לא זו בלבד שהשתמשתי
בה בהצלחה בעבודתי, אלא שאני משתמש בה גם בסיטואציות יומיומיות שבהן אני נתקל כדי לגרום לחיים להתנהל ביתר קלות עבורי ועבור חבריי. על-ידי שימוש בטכנולוגיית החקירות הזאת מצאתי ילד אבוד, איתרתי כסף שאבד, מצאתי ותיקנתי את הסיבה לכך שהמחשב שלי לא פעל, ואפילו גיליתי את ה'למה' שעמד מאחורי טעם נוראי בקינוח! כמעט שלא עובר יום מבלי שאהיה מסוגל להשתמש בטכנולוגיה הזאת כדי לשפר את החיים."

ליועץ עסקים היה לקוח שניהל עסק לתיקון מכוניות. העסק נאבק והלקוח עצמו לא הצליח בחיים. היועץ השתמש בטכנולוגיית החקירות כדי לטפל בכך:

"בהתחלה זה לא היה הגיוני שהעסק הזה לא היה במצב טוב. הלקוח שלי היה אדם חכם והצליח יפה בעבר. התחלתי לבדוק את זה כדי למצוא מהו ה'למה'. במקביל לתחילת הצניחה של הלקוח, גיליתי שהוא שכר 'שותף שקט' שינהל את חשבונותיו. לכן הסתכלתי בתשומת לב על הבחור וגיליתי שהוא לא היה לגמרי ישר בניהול החשבונות שלו, ושלמעשה, הוא גזל מהלקוח שלי! משום שהאדם הזה התחזה למקצוען ולמישהו שיודע מה הוא עושה, הלקוח שלי לא הסתכל כלל על איזור זה בתור סיבה הגיונית לכישלונו. פשוט על-ידי יישום הטכנולוגיה של ל. רון האברד בנוגע לחקירות, התשובה נפלה לחיקי. הלקוח שלי חש הקלה עצומה. הוא השתלט בחזרה על העסק באופן מלא והסטטיסטיקות שלו נסקו. הוא עצמו חזר שוב לעניינים, ופעם נוספת אני מתפעל מהפשטות של טכנולוגיית החקירות."

לרכישה מיידית לחצו כאן

או התקשרו חינם 1-800-800-107

שם הספרון: חקירות
מבוסס על עבודותיו של ל.רון האברד
מספר עמודים: 53 עמודים, כולל תמונות צבעוניות להמחשה.

מחיר: 38 ₪ בכריכה רכה,  68 ₪ בכריכה קשה, + דמי משלוח 5 ₪

הספרון כולל: בחינה עצמית להבנה החלק התיאורטי,תרגילים מעשיים להגברת היכולת ליישם הלכה למעשה את הידע, דוגמאות ותוצאות מיישום ברחבי העולם. זהו ספרון עם ידע מרוכז ואפקטיבי לשיפור החיים. מתאים כחומר עזר למאמנים אישיים.
הספרון הוא חלק מ'האנציקלופדיה של החיים' הכוללת בונוסים נוספים. לקבלת מידע על האנציקלופדיה של החיים התקשר להזמנות: 1-800-800-107 דאנאקוד: 567-20

 

 

ספרוני העזר

 • חקירות
 • יעדים ושאיפות
 • נישואין
 • הדינמיקות של הקיום
 • מרכיבי ההבנה
 • האינציקלופדיה של החיים
 • סולם הטונים הרגשיים
 • תקשורת
 • איך לפתור קונפליקטים
 • סיועים למחלות ופציעות
 • שלמות אישית ויושר
 • תשובות לסמים
 • אתיקה ומצבי פעולה
 • הגורם לדיכוי
 • פתרונות לסביבה מסוכנת
 • ילדים
 • כלים למקום עבודה
 • יסודות ההתארגנות
 • יחסי ציבור
 • טכנולוגיית הלמידה
 •