תפריט

חדשות

לרגל פתיחת האתר נרשמים חדשים באתר יקבלו בדואר רגיל את חוברת העזר "פתרונות לסביבה מסוכנת" חינם!
כמו כן הפתעות, טיפים וציטוטים חכמים במיוחד, ישלחו במייל פעם בשבוע, ויעזרו לך לעשות את היום!

יחסי ציבור

יחסי ציבור הם אחד הכלים החזקים ביותר בחיים -הכלי הזה מיועד לשימוש

רבים משייכים בטעות את תחום יחסי ציבור רק לגופים עסקיים חברות, אולם התחום הזה נוגע ישירות לחיים שלך ולהישרדות שלך.   הנה מספר דוגמאות:

לדוגמא: האם אי פעם נפגעת כשמישהו לכלך את השם שלך, השמיץ אותך, או פרסם עליך שקרים? האם זה נכון להתקפל במצבים כאלו? האם כדאי להכחיש בפומבי את הטענות? האם להתקיף? להתגונן? האם ישנה תשובה ודאית שתוציא אותך עם היד עליונה?  

לדוגמא: האם אי פעם התייאשת כאשר ניסית לגייס אנשים, תמיכה, כסף לרעיון שרצית להוביל? איך פונים לאנשים כדי לקבל תמיכה בפרויקטים שלך? מה יגרום לאנשים לתמוך בך לעומת אחרים?

לדוגמא: האםאי פעם ניסית להשיק מוצר חדש או ניסית למכור שירות חדש ורק אז גילית שאין לו ביקוש? כמה כסף וזמן בזבזת בניסיון הכושל הזה? האם אפשר הי לעשות את זה נכון?

לדוגמא: האם אנשים, עובדים או בני משפחה עשו לך צרות כאשר ביקשת מהם לעשות משהו? או האם אתה נמנע מלבקש דברים רק מהפחד מהתגובות שתקבל? האם יש דרך שבה הם יעשו מה שאתה מבקש בכיף?

ל. רון האברד ליטש את הנושא של יחסי ציבור והפך אותם לברי ישום לכל אדם ולכל קבוצה. יחסי ציבור הוא אחד התחומים המעניינים ביותר והאפקטיבים ביותר לקבל שיתוף פעולה מאחרים.   בספרון זה מרוכזות תשובות שלהן אתה מחכה כבר הרבה זמן..   יחסי ציבור נועדו לשימוש. התחל!  

תוצאות מיישום וסיפורי הצלחה

הטכנולוגיה של יחסי ציבור וסקרים, כפי שפותחה על-ידי ל. רון האברד, יכולים לפתוח כל דלת. אנשים שלמדו נתונים אלה נדהמו מפשטותם ומישימותם. באמצעותם, ניתן להיאבק למען מטרות ולנצח. רעיונות יכולים להתקבל כאשר הם לא התקבלו לפני כן וייצור של ממש יכול להתרחש ללא מעצורים. כפי שההצלחות שלהלן מדגימות, יח"צ הוא כלי הכרחי.

אישה בדרום אמריקה מצאה שמשטרת הנשים בעיר התקשו להסתדר עם האנשים במחוז שלהן. אחרי שדיברה עם כמה מקצינות המשטרה, היא בודדה את הבעיה שלהן להיעדר טכנולוגיה על תקשורת. לאחר מכן היא נתנה למשטרת הנשים בעיר סדרת הרצאות בנושא, שכללו את הנתונים הבסיסיים על "גינוני התנהגות" ועל משולש האמ"ת. כתוצאה מכך היא קיבלה את הווידוע הבא מהמשנה למפכ"ל של משטרת הנשים אשר הגישה לה לוח הוקרה ועליו כתוב:

"בשם המזכירות הכללית של 'הגנה ותנועה ציבורית' של מחלקת המחוז הפדרלי, אנו מוקירות לך תודה על הקידום רב-הערך והנובע מאהבת הזולת של הטכנולוגיה של ל. רון האברד על כך שנתת למשטרת הנשים יחסים טובים יותר עם האזרחים באמצעות השימוש באהדה, ממשות ותקשורת, ובכך שיפור תדמיתנו בחברה."

מנהל יחסי ציבור שמונה לתפקידו לאחרונה, השתמש בטכנולוגיה של סיינטולוגיה כדי לבסס רצון טוב עבור חברה שזה עתה עברה למיקום חדש. הנה התוצאות שלו:

"כמנהל יחסי ציבור שמונה לתפקיד לאחרונה עבור חברה שבדיוק עברה למיקום חדש, המטלה הראשונה שלי היתה לבסס רצון טוב עבור החברה בקהילה המקומית. מהיותי חדש באיזור בעצמי, פעולתי הראשונה היתה ליישם את הטכנולוגיה של ל. רון האברד בנושא יחסי ציבור. ערכתי סקרים בשכונה המקומית כדי לגלות מה לדעת התושבים היה חשוב או דרוש ורצוי באיזור. עד מהרה התברר שהפשע היווה דאגה עיקרית, והקהילה רצתה שייעשה משהו אפקטיבי. עם נתונים אלה ביד נפגשתי לאחר מכן עם המשטרה המקומית. בתיאום איתם, השתמשתי בנתונים של מר האברד בנושא יעדים ותכניות, והכנתי תכנית לפיקוח על הפשע בשכונה. מתנדבים מהקהילה, שגם הם היו מודאגים
לגבי הפשע, הקדישו שעות ספורות מדי יום לעזור ליישם את היעדים של התכנית על-ידי עשיית תעמולה באיזור המקומי כדי לגרום לכל תושב להשתתף
בתכנית. הודות ליעילות התכנית הזאת, שיעור הפשע באיזור צנח במידה ניכרת בתוך שבועות. לא זו בלבד שנעשה משהו בפועל כדי לטפל בבעיית הפשע באותו איזור (מה שזכה להערכה רבה), אלא שהתבססו יחסים טובים עם הקהילה גם עבור חברת העסקים."

העסקתה החדשה של אישה מקליפורניה במחלקת התלונות של חברה גדולה הפכה לאתגר עבורה, היות שהיא מצאה שמחלקת התיקונים הפרה הבטחות ללקוחות לגבי החזרת מכשירים מתוקנים. היא למדה את הטכנולוגיה של מר האברד בנושא יח"צ והשתמשה בה כדי לשנות לגמרי את האיזור ולטפל במעמד הגרוע שהיה בעבר לחברה עם לקוחותיה.

"בהתחלה קיבלתי תלונות כדרך קבע. הציבור לא ידע מתי התיקונים עבורם יבוצעו. העובדה שמכשירי החשמל טופלו בתוך ארבעים ושמונה שעות היתה הפתעה נעימה לכולם.
היתה לי אמנם לקוחה בטלפון בשלב מסוים שצלצלה כי המכשיר שלה היה בתיקון למעלה מארבעים ושמונה שעות. כשבדקתי, גיליתי שהוזמן חלק מיוחד כדי לשפר את מראהו של המכשיר. סיפרתי לה מה נעשה, היכן בדיוק המכשיר היה בפס התיקון ומתי היא יכולה לצפות לו. היא הודתה לי והיתה באמת נרגשת מכך שביסודו של דבר היא מקבלת בחזרה מכשיר חשמלי חדש לגמרי.
יצרתי יחסי ציבור מצוינים עבור החברה שלי – הלקוחות שלנו יודעים כעת שהם יכולים לבטוח בי ובחברה שלי שנספק את מה שהובטח. המנכ"ל יודע שהוא לעולם לא צריך לדאוג בקשר לתיקונים, לאספקה ולתלונות לא מטופלות, בעוד שקודם לכן עניינים אלה הועברו תמיד לטיפולו. החשיבות של יושר ויח"צ ממשית לי כעת לגמרי – הטכנולוגיה הזאת הופכת את עבודתי להנאה."

מדינת קולומביה היתה קרועה עקב אלימות ואי-שקט של אזרחים במשך כמה שנים. קבוצה של אזרחים מודאגים, שגמרו אומר למשוך
תשומת לב ניכרת למאמצים להפחית את האלימות בארצם, השתמשו בטכנולוגיית יחסי הציבור של ל. רון האברד כדי לקבוע את הדרך הטובה ביותר להדגיש שלאלימות אין מקום בחברה שלהם. לאחר מכן הם פתחו בקמפיין להעלות את רמת היושר בקהילה, כשהם משתמשים בעקרונות סיינטולוגיה על שלמות אישית ועל היות צודק והיות טועה. כתוצאה
מכך, הם גרמו לכך שמאות צעירים מקולומביה יתכנסו בפארק שעשועים ויפגינו את רצונם בארץ ללא מלחמה ואלימות על-ידי השלכת רובי צעצוע אל המדורה. הפגנתם שודרה לכל הארץ והיתה לה השפעה רבה. שבועות אחדים מאוחר יותר, התקבל מכתב ממשרד הנשיא, שתמך בפעולות הקבוצה שהפכה לידועה בכל האומה באמצעות הרדיו והטלוויזיה. במכתב נאמר, בחלקו:
"שבועות אחדים מאוחר יותר, חברי קבוצת גרילה קולומביאנית הלכו בעקבותיה כשהם מניחים בפומבי
את נשקיהם (האמיתיים), שורפים אותם ואומרים לא לאלימות, לרצח ולהרס, ואומרים כן לשלום, לאושר ולהישרדות."


לרכישה מיידית לחצו כאן

או התקשרו חינם 1-800-800-107

שם הספרון: יחסי ציבור
מבוסס על עבודותיו של ל.רון האברד
מספר עמודים: 39 עמודים, כולל תמונות צבעוניות להמחשה.

הספרון כולל: בחינה עצמית להבנה החלק התיאורטי,תרגילים מעשיים להגברת היכולת ליישם הלכה למעשה את הידע, דוגמאות ותוצאות מיישום ברחבי העולם. זהו ספרון עם ידע מרוכז ואפקטיבי לשיפור החיים. מתאים כחומר עזר למאמנים אישיים.
הספרון הוא חלק מ'האנציקלופדיה של החיים' הכוללת בונוסים נוספים. לקבלת מידע על האנציקלופדיה של החיים התקשרן  
להזמנות: 1-800-800-107 דאנאקוד: 567-33
 

 

ספרוני העזר

 • חקירות
 • יעדים ושאיפות
 • נישואין
 • הדינמיקות של הקיום
 • מרכיבי ההבנה
 • האינציקלופדיה של החיים
 • סולם הטונים הרגשיים
 • תקשורת
 • איך לפתור קונפליקטים
 • סיועים למחלות ופציעות
 • שלמות אישית ויושר
 • תשובות לסמים
 • אתיקה ומצבי פעולה
 • הגורם לדיכוי
 • פתרונות לסביבה מסוכנת
 • ילדים
 • כלים למקום עבודה
 • יסודות ההתארגנות
 • יחסי ציבור
 • טכנולוגיית הלמידה
 •