תפריט

חדשות

לרגל פתיחת האתר נרשמים חדשים באתר יקבלו בדואר רגיל את חוברת העזר "פתרונות לסביבה מסוכנת" חינם!
כמו כן הפתעות, טיפים וציטוטים חכמים במיוחד, ישלחו במייל פעם בשבוע, ויעזרו לך לעשות את היום!

ילדים

האם הילד שלך יישאר חבר שלך כשיגדל?

הורים וילדים, ילדים והורים נושא מרתק, לעיתים מתסכל וללא ספק מאתגר.
איך לגדל ילד שמח ובריא אינו דבר שרוב האנשים לומדים לעשות.
למעשה, הורים רבים פשוט מגמגמים לאורך התהליך כולו, למרות כוונותיהם הטובות.
כתוצאה מכך, שכיח מאוד למצוא מצב של אומללות במשפחות עם חיכוך תמידי בין הורים וילדים. אין זה מצב טבעי. למעשה ניתן להימנע ממנו לחלוטין.

ל.רון האברד חקר את הנושא וגילה עקרונות שיכולים לעזור לבנות מערכת יחסים בריאה ויציבה בין הורים וילדים.
בספר זה תגלה:
* כיצד לגדל ילד מבלי לשבור את רוחו?
* כיצד יהיה לך ילד בעל נכונות לתרום למשפחה?
* כיצד לעזור לילד להתגבר במהירות על התמרמרויות ומצבים לא נעימים בחיים?
* כיצד תזונה נכונה של התינוק משפיעה על הבריאות והאושר שלו.
* כיצד מכינים אוכל מזין לתינוק - 'נוסחת שעורה לתינוקות' (Barley Formula)

גידול ילדים צריך להיות מקור להנאה. והוא יכול להיות כזה. למעשה, מתוך כלל החוויות של האדם, זו יכולה להיות אחת החוויות המספקות ביותר.
היישום של עקרונות הסיינטולוגיה על גידול ילדים יכול להבטיח שהם מאושרים, אוהבים ופרודוקטיביים, ושהם הופכים לחברים בעלי ערך בחברה שבה הם חיים.
ספר חובה להורים שחושבים על העתיד.

תוצאות מיישום וסיפורי הצלחה

לא קל לגדל ילדים כהלכה בחברה הלחוצה ושוקקת הפעילות של היום. הדרישות לעבודה ולכספים, שיעור הגירושין הגבוה, זמינותם של סמים בבתי-ספרנו, מערכת החינוך הכושלת, כל אלה תורמים לסביבה משפחתית לא יציבה. אין זה קל להורים או לילדיהם.
אולם הטכנולוגיה של הדרך לגדל ילדים מאושרים אכן קיימת, ואלפי הורים ואנשים אחרים משתמשים בה כדי לשנות חיים.
כל עקרונות הסיינטולוגיה שחלים על מבוגרים חלים גם על ילדים, אך קיים מכלול שלם של עבודות מחקר אשר עוסקות ספציפית באותם גברים ונשים  אשר לא "הגיעו לצמיחה מלאה".
על-ידי שימוש בחכמה זו, גידול ילדים יכול להיות חוויה עליזה ומספקת.
הדוגמאות שלהלן מראות שאנשים אכן יכולים לגדל ילדים שמסוגלים לשרוד ולהיות מאושרים בעולם זה שהוא מבלבל לעתים. העדויות הבאות בהחלט מוכיחות זאת:

אישה נישאה לגבר שהיו לו שלושה ילדים. אחותה ראתה שהיא מטפלת בילדים אלה שלא כהלכה, בדיוק כפי שהיא עצמה טופלה שלא כהלכה בהיותה ילדה.
"בדיוק למדתי כמה מתגליותיו של מר האברד על דרך פעולתו של המיינד ועל הדרך שבה טיפול שגוי בילדים יכול לעבור מדור אחד אל הדור הבא. עם יסודות אלה, הושבתי את אחותי ועברתי איתה על הדרך שבה היא נתקלה בהתעלמות וטופלה באופן שגוי בתור ילדה, והיא הסכימה איתי. כמו כן גרמתי לה לראות שהיא אדם בעל יכולת רבה מאוד ושהיא כמובן רצתה לעשות את הדבר הנכון, אפילו כאשר היא היתה ילדה קטנה. שאלתי אותה איך היא היתה מגיבה אם מישהו היה באמת מתַקשר איתה כשהיא היתה ילדה, וגם גרמתי לה להסתכל על הדרך שבה היא תוכל לעשות זאת עם ילדיה החורגים, והיא התבהרה מאוד. לאחר מכן, אחותי, שקודם לכן לא חיבבה ילדים ולא רצתה ילדים, השתנתה באופן דרמטי. היא החלה ליהנות מהילדים וגם החליטה להביא לעולם ילד משלה. מאז, היא מאפשרת לילדיה לתקשר אליה ולהיות כפי שהם. עכשיו היא אוהבת להיות אם, ואני מאמינה שהדבר הפך את חייה להרבה יותר מאושרים, שלא לדבר על חייהם של ילדיה".

מטפלת הביאה לשינוי ניכר בחייו של ילד קטן על-ידי יישום נתוניו של ל. רון האברד בנוגע לטיפול בילדים קטנים:

   "הילד הקטן אהב להיות בבית-הספר, אך בדרך הביתה מדי יום הוא היה רב עם אֱחיו במכונית, צועק ועושה עניין מבחירת מקום הישיבה וכן הלאה. זה נמשך בשולחן האוכל בארוחת הערב, וזה היה מאוד לא נעים להיות בקרבתו, והוא גרם למורת רוח אצל שאר המשפחה. הוריו לא ידעו מה לעשות כדי לטפל בו מלבד לשלוח אותו לחדרו. פעולה זו רק הובילה לצעקות שהגיעו מהחדר עד שהוא התעייף. יישמתי את הנתון שלפיו בנסיבות כאלה יש משהו ספציפי שאינו בסדר, ושיש לחפש כדי לגלות מהו.  גיליתי שמאז שהוא התחיל את בית-הספר, הוא כבר לא נח יותר בשעות אחר-הצהרים, ובסוף היום הוא היה מותש. לכן העברתי את שעת השינה שלו לשעה מוקדמת יותר, ובתוך ימים הוא היה הילד בן החמש המקסים והמתוק ביותר, שדיבר בלהיטות על מה שהוא עשה בבית-הספר, ואמר "תעביר בבקשה את המלח" עם חיוך בשולחן בשעת ארוחת הערב. בעיני הוריו זה היה נס. עשיתי רושם טוב, אבל למעשה זה היה פשוט יישום הטכנולוגיה של ל. רון האברד".

אם שחיה באוקלנד שבניו-זילנד היתה מודאגת מאוד בנוגע לתינוקה הראשון מאחר שכל כמה שעות הוא היה בוכה, ביום ובלילה. רופא המשפחה אמר שבריאותו של הילד טובה, ולא יכול היה להסביר את הבכי.

   "יום אחד הייתי בכנסייה המקומית שלנו של סיינטולוגיה, ולקחתי מאמר מאת ל. רון האברד על איך לגדל תינוקות בריאים. אחת מהמלצותיו היתה להאכיל את התינוק בנוסחת שעורה, שניתנה במאמר. הלכתי הביתה, נחושה לנסות אותה. התוצאות היו מאוד מספקות. בתוך יומיים, הבן שלי נרגע והחל לישון בין זמני ההאכלה. בסוף השבוע הראשון הוא החל לישון לאורך כל הלילה ולא התעורר לזמן ההאכלה שלו. הייתי כל-כך אסירת תודה עבור המנוחה הנוספת! מאוחר יותר גיליתי שיוצאות לו שיניים – כולן צמחו מבלי שיבכה. פריחה מחיתולים וכאבי בטן היו דברים לא מוכרים בביתנו, והתינוק הפך להיות כל-כך חזק עד שהוא התחיל ללכת בגיל שבעה חודשים. אני יכולה לומר בכנות שלנוסחת השעורה לא היתה השפעה מרגיעה רק על בננו אלא על הבית כולו, היות שעברתי להאכיל את שני הילדים האחרים שלנו באותה הצורה".

לאחר שאב בלוס-אנג'לס למד את מה של. רון האברד כתב בנוגע לגידול ילדים, הוא החליט להשתמש בנתונים אלה בגידול בנו. הוא אמר:

    "הרגשתי שאני מחויב כלפי ילדי להיות הורה שלא מעביר הלאה את ה'מסורות המשפחתיות' – הרגלים גרועים של גידול ילדים. ידעתי שאם לא אעשה משהו בנוגע לכך, אמצא את עצמי נכנס לשגרה של להיות הורה ללא הבנה מספקת. לכן למדתי את הנתונים של ל. רון האברד כדי שאוכל לגדל את בני בצורה הולמת. השינוי שהדבר חולל, שלא רק אני יכולתי להבחין בו אלא גם הורים אחרים, הוא שלבני יש עניין אמיתי בדאגה לכך שרכושו יישאר מסודר ומטופל, ולעתים קרובות הוא מעיר הערות בנוגע לאנשים אחרים (גם מבוגרים) שאינם עושים זאת. אשתי ואני מעולם לא דרשנו שהוא ידאג לדברים האלה. הסוד להשגת המצב הזה טמון ביישום הנתונים, והוא למעשה מה שאתה אינך מבין, לא מה שילדך אינו מבין. אתה תתרשל במילוי חובותיך כהורה אם לא תקרא את הטכנולוגיה הזו ותשתמש בה".

לרכישה מיידית לחצו כאן

או התקשרו חינם 1-800-800-107


שם הספרון: ילדים
מבוסס על עבודותיו של ל.רון האברד
מספר עמודים: 37 עמודים, כולל תמונות צבעוניות להמחשה

הספרון כולל: בחינה עצמית להבנה החלק התיאורטי,תרגילים מעשיים להגברת היכולת ליישם הלכה למעשה את הידע, דוגמאות ותוצאות מיישום ברחבי העולם. זהו ספרון עם ידע מרוכז ואפקטיבי לשיפור החיים. מתאים כחומר עזר למאמנים אישיים.
הספרון הוא חלק מ'האנציקלופדיה של החיים' הכוללת בונוסים נוספים. לקבלת מידע על האנציקלופדיה של החיים התקשר
להזמנות: 1-800-800-107 דאנאקוד: 567-14

ספרוני העזר

 • חקירות
 • יעדים ושאיפות
 • נישואין
 • הדינמיקות של הקיום
 • מרכיבי ההבנה
 • האינציקלופדיה של החיים
 • סולם הטונים הרגשיים
 • תקשורת
 • איך לפתור קונפליקטים
 • סיועים למחלות ופציעות
 • שלמות אישית ויושר
 • תשובות לסמים
 • אתיקה ומצבי פעולה
 • הגורם לדיכוי
 • פתרונות לסביבה מסוכנת
 • ילדים
 • כלים למקום עבודה
 • יסודות ההתארגנות
 • יחסי ציבור
 • טכנולוגיית הלמידה
 •