תפריט

חדשות

לרגל פתיחת האתר נרשמים חדשים באתר יקבלו בדואר רגיל את חוברת העזר "פתרונות לסביבה מסוכנת" חינם!
כמו כן הפתעות, טיפים וציטוטים חכמים במיוחד, ישלחו במייל פעם בשבוע, ויעזרו לך לעשות את היום!

יסודות ההתארגנות

 איך לארגן את הפעילות כדי לייצר להרוויח ולהתרחב?

הרבה עסקים חדשים נפתחים אולם גם הרבה עסקים נכשלים וסוגרים בהפסדים. למה?
הרבה עצמאים אינם מסוגלים הרחיב את העסק שלהם הרבה עצמאים עושים הכול לבד – התוצאה עסק שאינו גדל, נשאר שנים בגודל מסוים עד שהוא דועך.

הסוד של עסקים מצליחים הוא התרחבות מסודרת, פעילות זורמת, ואיזון בין כל חלקי הארגון.
עסק שאינו מאורגן, משמעו הרבה בלבולים, הרבה תנועה, מעט תפוקה ובסופו של דבר חוסר בכסף.
עסק מאורגן, משמעו תנועת חלקיקים גבוהה, הרבה תפוקה והרבה כסף.
איך תוכל לארגן את העסק שלך יותר טוב?
איך תוכל לנהל אותו בצורה חכמה יותר?

ל.רון האברד, חקר את הנושא הארגון ממש לעומק והוא גילה שארגונים ששרדו מאות ואלפי שנים היו בעלי תבנית ארגונית מדויקת. במחקר שלו הוא גילה את נקודת התורפה בארגונים אלו שכן בסופו של דבר גם הם לא החזיקו מעמד לנצח.
עסק על מנת לשרוד חייב להתרחב.
הוא חייב שיהיה לו מוצר סופי בעל ערך עבור הציבור שרוכש אותו.
התבנית הארגונית אמורה להיות יעילה וזורמת. הארגון צריך להיות מסוגל לתקן את עצמו, את המוצרים שלו ואת כוח האדם שלו.

בספרון יסודות ההתארגנות תגלה מעט מהבסיסים איתם תוכל לבנות את הארגון שלך, את העסק שלך כך שתוכל לייצר מוצר או לתת שרות שיאפשרו לך להיות יעיל, להתרחב, להרוויח וליהנות מעמלך. ספר חובה למנהלים, אנשי עסקים ואנשים שמעוניינים לארגן את הפעילות שלהם.


תוצאות מיישום וסיפורי הצלחה

שינויים דרמתיים לאורך זמן נוצרו על-ידי אנשים יחידים, בני משפחה ומנהלים באמצעות השימוש בכלים הבסיסיים של התארגנות, כפי שנוסחו ע"י מר האברד. טכנולוגיית ההתארגנות עזבה את ימי הביניים לעד עם התגליות שהוא עשה. הקלות והיעילות של היישום מחוללים

נסים יומיומיים בחברות ובתאגידים שמשתמשים בהם. יישומה של טכנולוגיה זאת בבית הביא לפעילויות משפחתיות מספקות ופרודוקטיביות הרבה יותר. הלחץ בעסקים ושרשרת המחלות שנלוות אליו הפכו להיסטוריה, והוחלפו ברווחה ובהנאה אמיתית של ייצור.

טכנולוגיה זאת נלחמת אפילו נגד אי-יכולת החיזוי של ההישרדות העתידית עבור האדם עצמו ועבור פעילויות קבוצתו. העלייה בייצור ובשביעות הרצון, שמושגים בזכות היכולת לכוון באופן גורם את המסלול של עניינים ארגוניים, משתקפת בתיאורים שלהלן על היישום.

כנשיא של חברה לאיכות הסביבה בברבנק, קליפורניה, אדם השתמש בטכנולוגיה המנהלית של ל. רון האברד לאורך כל 12 השנים שבהן החברה פעלה.

 "גדלנו ממשרד קטן אחד עם מייסד יחיד למטה בן 8,500 מ"ר עם מאתיים חברי צוות ועשרה משרדים ברחבי קליפורניה. החברה שלנו נרשמה במשך שלוש שנים ברצף בין חמש-מאות התאגידים הפרטיים הגדלים במהירות הרבה ביותר בארצות-הברית. זוהי תוצאה ישירה של הטכנולוגיה המנהלית של ל. רון האברד בנוגע ללוחות התארגנות ולנושאים אחרים, שערוכה כדי להגיע לתוצאות. לאחר שהתמחיתי במינהל עסקים באוניברסיטת אילינוי, ידעתי מעט מאוד על התפקוד המעשי של חברה. אני יכול לייחס את ההצלחה של החברה הזאת לשימוש בטכנולוגיה של מר האברד, ולכך בלבד."

למלח צעיר היתה שאיפה לעבוד בתעשיית המוסיקה. הוא עבד על כך, אך לא הגיע באמת לשום מקום עד שהוא למד להכיר את הטכנולוגיה של מר האברד על לוחות התארגנות:

 "התעסקתי במוסיקה מקצועית במשך כל חיי לפני שהפכתי למלח, ורציתי לחזור לעבוד במוסיקה. באמת ניסיתי לגרום לזה לקרות, אבל זה נמשך כבר כמעט חמש שנים ללא תוצאות. ואז למדתי על הטכנולוגיה של מר האברד על לוחות התארגנות, והתחלתי ליישם במיוחד את הנתונים בנוגע לדיביזיות 4 עד 6. לפתע מצאתי דרישה למיומנויות שלי. פחות מחודש אחרי שהתחלתי ליישם את הנתונים האלה, ניגש אלי דירקטור כוח אדם מחברת מוסיקה, שרצה שאתחיל לעבוד באולפן מוסיקה מתקדם מאוד. בשעה שחיכיתי להתחיל, התחלתי לייצר כמלחין מוסיקה, והמשכתי בקידום האישי שלי. קיבלתי את העבודה, וכעת אני נמצא היכן שאני רוצה להיות. נקודת המפתח לכל זה היתה ללא ספק היישום של הטכנולוגיה על לוחות התארגנות. הפעולה הזאת גרמה לכל הדברים להשתבץ במקומם."
   
מנהלת מוושינגטון הבירה הפכה להיות האחראית למבצע גדול, ולמרבה המזל, ידעה את הטכנולוגיה של מר האברד על התארגנות. היא יישמה אותה, וקיבלה את התוצאה הבאה:

"באמצעות הטכנולוגיה של ל. רון האברד על ארגון, הצלחתי לארגן יחידה בת עשרים וחמישה אנשים, עם קווים וטרמינלים, והם הוציאו את המוצרים שלהם בתוך עשרים וארבעה שעות (זה היה מצב חריג, שבו צוות הלילה היה צריך להכין חומרים במשך הלילה, והם היו צריכים להיות מוכנים עבור צוות היום עד 7 בבוקר). השתמשתי בנתונים המדויקים על התארגנות, פעלתי לפיהם ככתבם וכלשונם, ותרגלתי את הצוות על הכל. נדרשו לי יום או יומיים להכין את התרגול, אך ברגע שהוא יושם כל העניין פעל כמו קסם. הצוות המתורגל היה שם, ידע בדיוק מה לעשות, מה החברים האחרים בקבוצתם עושים, וזה פעל כמו שעון."
   
ניסיון של אישה צעירה עם ארגון פעילות הוכיח לה את ערכם של העקרונות הארגוניים של מר האברד:

"לפני זמן-מה יצאתי עם חמישה-עשר אנשים אחרים לערוך כנס גדול בפלורידה, שבו סיפקנו שירותים ללמעלה ממאתיים אנשים. לא היינו מאורגנים היטב בכלל, לא נתנו כובע ספציפי לכל אדם, וכך נתקלנו זה בזה, קיבלנו תלונות בגלל שירות איטי ושחקנו את עצמנו לחלוטין בניסיון לשמור מעקב אחרי כל העסק. לא רצינו לחזור על השגיאות שלנו בכנס הבא שעשינו באנגליה, ולכן החלטנו ללמוד משהו משגיאותינו הקודמות. יצרנו לוח התארגנות פשוט עבור הכנס הבא, שפירט מי יטפל באיזה פונקציות, והקצה כובעים ספציפיים לאנשים שהיו שם. התוצאה? שירתנו כמה מאות אנשים עם פחות כוח אדם ועם הרבה פחות בלבול מאשר בכנס הראשון. לא ניתן היה להשיג זאת אם לא היינו משתמשים בטכנולוגיה של מר האברד על לוחות התארגנות."  

לקנייה מיידית צלצל חינם 1-800-800-107.

שם הספרון: יסודות ההתארגנות מבוסס על עבודותיו של ל.רון האברד מספר עמודים: 42 עמודים, כולל תמונות צבעוניות להמחשה .

מחיר: 38 ₪ בכריכה רכה,68 ₪ בכריכה קשה, + דמי משלוח 5 ₪


הספרון כולל: בחינה עצמית להבנה החלק התיאורטי,תרגילים מעשיים להגברת היכולת ליישם הלכה למעשה את הידע, דוגמאות ותוצאות מיישום ברחבי העולם. זהו ספרון עם ידע מרוכז ואפקטיבי לשיפור החיים. מתאים כחומר עזר למאמנים אישיים.
הספרון הוא חלק מ'האנציקלופדיה של החיים' הכוללת בונוסים נוספים. לקבלת מידע על האנציקלופדיה של החיים התקשר חינם  להזמנות: 1-800-800-107 דאנאקוד: 567-37  

ספרוני העזר

 • חקירות
 • יעדים ושאיפות
 • נישואין
 • הדינמיקות של הקיום
 • מרכיבי ההבנה
 • האינציקלופדיה של החיים
 • סולם הטונים הרגשיים
 • תקשורת
 • איך לפתור קונפליקטים
 • סיועים למחלות ופציעות
 • שלמות אישית ויושר
 • תשובות לסמים
 • אתיקה ומצבי פעולה
 • הגורם לדיכוי
 • פתרונות לסביבה מסוכנת
 • ילדים
 • כלים למקום עבודה
 • יסודות ההתארגנות
 • יחסי ציבור
 • טכנולוגיית הלמידה
 •