תפריט

חדשות

לרגל פתיחת האתר נרשמים חדשים באתר יקבלו בדואר רגיל את חוברת העזר "פתרונות לסביבה מסוכנת" חינם!
כמו כן הפתעות, טיפים וציטוטים חכמים במיוחד, ישלחו במייל פעם בשבוע, ויעזרו לך לעשות את היום!

יעדים ושאיפות

האם תצליח להגיע לשם?

לכל אדם יש שאיפות ודברים שהוא מעוניין שיהיו לו. האם הוא מגיע אליהם? פעם כן ופעם לא. האם יש שאיפה  או מטרה שויתרת עליה כבר? נראה שלרבים מאיתנו יש שאיפות שלא הוגשמו או תוכניות שלא הושלמו, ורבים מאיתנו ניצבים מול משימות שנראות גדולות מידי ואפילו בלתי ניתנות להשגה. הדבר נכון לא רק לגבי אנשים, אלא גם לגבי חברות עסקים ואפילו מדינות. ההיסטוריה מלאה בפרויקטים שנכשלו... כאשר ל. רון האברד בחן את הנושא של ארגון, הוא פיתח מאגר עצום של טכנולוגיה כדי להבטיח את הצלחתה של הקבוצה. בעשותו זאת, הוא גם סיפק פיתרון לכישלון בשכיח ביותר: חוסר היכולת להוציא תוכניות אל הפועל.   האם היית רוצה לדעת: כיצד להפוך חלום למציאות? כיצד להביא דברים לידי ביצוע בשטח? כיצד להוציא אל הפועל תוכנית עד להשלמתה?   בספר זה, תגלה איך להשיג כל שאיפה, גדולה או קטנה, פשוטו כמשמעו. אתה תלמד מהם הצעדים החיוניים האלה וכיצד ליישם אותם על כל דבר: אמביציה אישית, משפחה , קבוצה עסק ועוד.   החלומות שלך יכולים להתממש – בספר זה תגלה כיצד.

סרטון של יעדים ושאיפות בהיבט העיסקי, ע"י אלעד הדר מנכ"ל חברת סקסס:

תוצאות מיישום וסיפורי הצלחה

אי-השגת השאיפות של אדם – אישיות, משפחתיות או ארגוניות – היוותה נטל כבד שאנשים רבים נאלצו לשאת. אולם, תגליותיו של ל. רון האברד בנושא של השגת יעדים יכולות לספק לכל אדם את השיטות להקלת הנטל הזה, וכך ליצור חיים מספקים יותר. למעשה, אלה שלמדו ויישמו עיקרים אלה השיגו הצלחה, כאשר לפני כן נראה שקשה או בלתי אפשרי להשיגה. להלן תמצא מכתבי הוקרה אחדים לשימושיות הפיתוחים של ל. רון האברד בתחום זה.

אישה צעירה מאיטליה קיבלה עבודה שהורכבה מביצוע פרוייקטים ארוכי-טווח. היא אמרה על כך:

"בעבר לא הייתי מסוגלת לעמוד בפני הביצוע של עבודות גדולות שיידרשו שבועות רבים להשלמתן, ושדרשו צעדים רבים כדי לבצע את העבודה כולה. ואז גיליתי את סוגי היעדים וכיצד להשתמש בהם. כעת, כשעומד מולי פרוייקט גדול, אני יושבת ומפרקת אותו ליעדים, וכאשר אני מביאה כל אחד מהיעדים לביצוע, אני יודעת שאני מתקרבת יותר ויותר להשגת המוצר המלא. כל יעד מבוצע הוא הישג."

אדם, שהועסק כקצין תקשורות בתאגיד אמריקני גדול, הפך להיות אחראי לקווי התקשורת הבין-לאומיים. כאשר התחיל לראשונה בעבודה, הוא מצא סיטואציה שבה יחידות רבות שעליהן היה ממונה החזיקו במערכות תקשורות ישנות מאוד, וכן לחלק מהיחידות כלל לא היו מערכות תקשורת. הנה הדרך שבה הוא השיג את המטרה:

"הידע שלי בתחום הזה כמעט שלא היה קיים, והתקציב הפיננסי היה מוגבל. בסך הכל, היו מעורבות חמישים יחידות, והיה צורך לטפל בהן.
מכאן הרכבתי תכנית מדויקת עבור חמישים היחידות, וכיצד לצייד את כל היחידות הללו במערכות תקשורות נאותות ומהירות. לאחר מכן, כתבתי מערכות צעדים תוך שימוש בטכנולוגיה של מר האברד בונגע ליעדים, ובעזרת סדרת מערכות הצעדים הזאת הצלחתי להשיג את המערכות הללו, להתקין אותן, ולהביא אותן לכדי תפקוד. בנוסף לכך, כתבתי מערכת צעדים עבור תשעת האיזורים העיקריים, כדי לתת להם הנחיות לפעולה טובה יותר באיזורים השונים.
בכך שדחפתי את היעדים לכדי השלמה, בנחישות מתמדת, השגתי את מה שלא נעשה לפני כן, וכל יחידה מצאה את עצמה עם מערכת תקשורות ממוחשבת ומהירה, הטובה ביותר. זה היה כמעט בלתי אפשרי לבצע זאת בזמן שזה בוצע מבלי להשתמש בטכנולוגיה לקביעת היעדים."

גברת אחת, שמשפחתה ורבים מחבריה היו במדינה אחרת, עדיין היתה מסוגלת להמשיך במערכות היחסים שלה ולעזור להם, באמצעות השימוש ביעדים ובשאיפות.

"קבעתי שאיפות בשנה שעברה כדי להשיג דברים מסויימים עם משפחתי. החלטתי מה אני רוצה לעשות כדי לעזור להורי ולחבריי. קבעתי את היעדים העיקריים שאנחנו רוצים להשיג, ולאחר מכן קבענו את הסוגים השונים של היעדים, ועברתי איתם על זה. הסכמנו שנעשה את הדברים הללו, קטנים או גדולים, כדי לעזור לעצמנו להתקרב יותר.
כעת בני יודע לקרוא, והוא גא מאוד בכך. בעלי השלים בחייו דברים שהוא תכנן לעשות מזה זמן רב, והוא מסתדר הרבה יותר טוב כתוצאה מכך. משפחתי עוברת קרוב יותר למקום מגורי, ובינתיים בילינו זמן ביחד ועזרנו זה לזה למרות המרחק. חבריי מסתדרים טוב יותר, ועזרתי להם באמצעות תמיכה ודברים קטנים אחרים לדחוף באמת את היעדים שהם קבעו לעצמם. הדברים הקטנים הללו מוסיפים לחיי והופכים אותם למלאים, ושומרים על האיזון שלי.
כמובן, יש לי יעדים לתפוקה בעבודה ולפרוייקטים עסקיים. אבל היכולת לעזור לאדם אחר להשלים יעדים בחייו נותנת לי הרגשה מצוינת של ידיעה שעזרתי. בזכות העובדה שאני יודעת את הטכנולוגיה הזאת, אני יכולה להביא דברים לכלל ביצוע ממרחק, ולהשיג יעדים שמלכדים את המשפחה שלי."

מנהלת כוח אדם באיזור לוס-אנג'לס קיבלה משימה רצינית שהיה עליה לבצע, כדי לבנות יחידה שנייה לאולפן סרטים. הנה הדרך שבה היא טיפלה במשימה:

"קיבלתי מועד אחרון ספציפי להעסקת מספר גדול של חברי צוות ומקצוענים בתוך פרק זמן קצר מאוד - זו הייתה מטרה לא קלה.
בתחילה, לא ממש ידעתי מה לעשות כדי לבצע את זה במסגרת הזמן שהיתה לי, או אם בכלל אני יכולה לבצע זאת. ידעתי שחשוב להשלים את הפרוייקט במסגרת הזמן שהיתה לי. למעשה, ארבעה אנשים לפניי ניסו לעמוד באותו מועד אחרון שאני קיבלתי זה עתה.
עבדתי עם עובדים אחרים; ניסיתי לגרום להם להשיג את זה שוב ושוב, אך לא התקדמתי לשום מקום. לבסוף הבנתי שבוודאי יש איזו טכנולוגיה שאני לא מיישמת.
בדקתי את הטכנולוגיה של ל. רון האברד לקביעת יעדים.
לאחר מכן ממש תכננתי בדיוק מה הייתי צריכה לעשות כדי להשיג את המוצר. בחרתי בשמותיהם של האנשים שרציתי להעסיק, וכתבתי מערכת צעדים עם היעדים המדויקים שהיה עלי לבצע כדי לגרום לכל האנשים האלה באמת להגיע לעבודה. לאחר מכן נפגשתי עם כל אדם, ונתתי לכל אחד פרוייקט מדויק לביצוע, כדי שכולם יגיעו מהר מספיק.
זה עבד. כל הקבוצה ידעה בדיוק לאיזה חלק מהמוצר הם אחראים, כמה זמן יש להם כדי להפיק את חלקם במוצר, ואני הבאתי לביצועו של כל צעד להעסקתו של כל אדם, בזה אחר זה, והדבר איפשר לנו להשיג את השאיפה שלנו!
השגנו את היעד העיקרי שלנו! ביצענו את כל מערכת הצעדים במסגרת הזמן הנדרשת. לא יכלתי לעשות זאת מבלי לדעת וליישם את הטכנולוגיה הזאת."

עבור מנהל בפרוייקט בניה בדרום קליפורניה, הטכנולוגיה של מר האברד על מערכות צעדים ויעדים היא בעלת ערך עצום בהשגת שאיפותיו:

"היינו צריכים לבנות בניינים חדשים, משום שהם היו נחוצים מאוד כדי לשפר באופן ניכר את המתקנים של הארגון שלנו. תכניות הבנייה שלנו נזקקו לאישור עד לזמן ספציפי כדי להבטיח את הצלחתנו. התגליות של ל. רון האברד בנוגע לסוגי יעדים ולמערכות צעדים שימשו כדי לבודד את הפעולות המדויקות שהיה צורך לבצע, ובאיזה סדר היה צורך לבצען. מה שעזר לי אישית היה שמר האברד גילה והבדיל בין הסוגים השונים של היעדים. הטכנולוגיה הזאת מאפשרת לאדם להגיע מכל מקום שבו הוא נמצא למקום שאליו ברצונו להגיע, באמצעות שימוש נכון בכל סוג של יעד.
היינו צריכים להשיג הסכמה מסוימת לתכנית הבניה מהקהילה המקומית. מערכת הצעדים שלנו הכילה יעדים כדי לגלות מה מנהיגי הקהילה רצו, כדי שנוכל לספק זאת ולהשיג את האישורים שלהם נזקקנו. אם לא היינו עושים זאת, לא היינו מסוגלים לבנות את מה שרצינו. אך משום שיישמנו את הטכנולוגיה של מר האברד בנוגע למערכות צעדים וליעדים, טיפלנו בקלות במה שנדרש והשגנו  את המטרה - אישור מלא. כתוצאה מכך, כולם ניצחו.
כל מי שמנסה להביא משהו לידי ביצוע בעולם הזה עומד להיתקע, אם הוא לא ידע וישתמש בטכנולוגיה של מר האברד על סוגי יעדים ומערכות צעדים. היא מבוססת על חוקי טבע. זאת הדרך שבה משיגים משהו. היא תעזור לאתר ולטפל במעידות הפוטנציאליות לפני שהן עוצרות את האדם. היא תצביע על הדברים שאם הם לא יישמרו במהלך ההוצאה לפועל של תכנית הבנייה, יהרסו את כל התכנית.
ניתן לבצע כל דבר באמצעות הטכנולוגיה הזאת. ממש כל דבר!"


לרכישה מיידית לחצו כאן

או התקשרו חינם 1-800-800-107

שם הספרון: יעדים ושאיפות
מבוסס על עבודותיו של ל.רון האברד
מספר עמודים: 45 עמודים, כולל תמונות צבעוניות להמחשה

הספרון כולל: בחינה עצמית להבנה החלק התיאורטי,תרגילים מעשיים להגברת היכולת ליישם הלכה למעשה את הידע, דוגמאות ותוצאות מיישום ברחבי העולם. זהו ספרון עם ידע מרוכז ואפקטיבי לשיפור החיים. מתאים כחומר עזר למאמנים אישיים.
הספרון הוא חלק מ'האנציקלופדיה של החיים' הכוללת בונוסים נוספים
לקבלת מידע על האנציקלופדיה של החיים התקשר להזמנות: 1-800-800-107 דאנאקוד: 567-35

ספרוני העזר

 • חקירות
 • יעדים ושאיפות
 • נישואין
 • הדינמיקות של הקיום
 • מרכיבי ההבנה
 • האינציקלופדיה של החיים
 • סולם הטונים הרגשיים
 • תקשורת
 • איך לפתור קונפליקטים
 • סיועים למחלות ופציעות
 • שלמות אישית ויושר
 • תשובות לסמים
 • אתיקה ומצבי פעולה
 • הגורם לדיכוי
 • פתרונות לסביבה מסוכנת
 • ילדים
 • כלים למקום עבודה
 • יסודות ההתארגנות
 • יחסי ציבור
 • טכנולוגיית הלמידה
 •