תפריט

חדשות

לרגל פתיחת האתר נרשמים חדשים באתר יקבלו בדואר רגיל את חוברת העזר "פתרונות לסביבה מסוכנת" חינם!
כמו כן הפתעות, טיפים וציטוטים חכמים במיוחד, ישלחו במייל פעם בשבוע, ויעזרו לך לעשות את היום!

כלים למקום עבודה

יעילות בעבודה? האם אפשר להפיק יותר באותו הזמן?

האם קורה לך שאתה נעשה פתאום תשוש בעבודה?
האם יש לכך פיתרון אמיתי מלבד עוד כוס קפה או לתפוש תנומה? או לסבול?...איך ניתן לשמור על ערנות ויעילות בעבודה.
האם קורה לעיתים שאתה נעשה מבולבל מרוב משימות שעליך לבצע בבת אחת? מהו הפיתרון למצב?
האם נתקלת בקושי להכניס אדם חדש לעבודה וללמד אותו את תפקידו? האם הוא באיזהו שלב הפסיק לקלוט? מה צריך לעשות על מנת לקצר תהליכים ולהיכנס אותו לעניינים יותר מהר?
האם קורה לעיתים שבלבול קודם או בעיה קודמת שנפתרו כבר, חוזרים פתאום שוב? למה זה קורה? מהו הפיתרון לכך?

ל.רון האברד כתב ספר שלם בנושא העבודה הנקרא "בעיות העבודה". בספרון זה מלוקטים מספר כלים שהוא פיתח על מנת לטפל בבעיית התשישות, הבלבול והגברת היעילות בעבודה. התוצאות מיישום כלים אלו מסתכם בשיפור החיים.
ככל שאדם מייצר יותר המוראל שלו עולה. כן, האושר שלך תלוי בהצלחה שלך גם במקום עבודתך. עבודה הינה גורם מייצב בחיים, בלי עבודה, החיים אינם יציבים והאדם לא מאושר לכן חשוב שיהיו בידך כלים לשפר את היעילות שלך, כך תוכל לשפר את ביצועיך ובמקביל את ההכנסה שלך.תוצאות מיישום וסיפורי הצלחה

 

חמושים עם הטכנולוגיה והכלים של אתיקה שפותחו על-ידי מר האברד, שגשוג וחיים טובים יותר יכולים להיות עניין של ודאות, לא רק מזל או גורל.

השימוש בטכנולוגיה של אתיקה ע"י מנהל בית-הדין לנוער בגרינסוויל, אלבמה, לטפל בבעיה של שיקום עבריינים צעירים מראה את יכולת הביצוע שלה. הסטטיסטיקות מראות שכמעט אחד לאחד, צעירים אשר מתחילים בחיים של פשע נשארים פושעים כל חייהם. אולם, באמצעות השימוש בטכנולוגיית האתיקה של סיינטולוגיה בעת ייעוץ לעבריינים צעירים, אדם זה השיג את הבלתי ייאמן: 90 אחוזים מהצעירים שהוא ייעץ להם לא חזרו לכלא אחרי השחרור. מעל 500 מכתבי המלצה נכתבו על-ידי אלה שאיתם הוא עבד, כשהם זוקפים לזכותה של האתיקה את השינוי לנצח בחייהם.

ביוון, הציגו את האתיקה של סיינטולוגיה בפני אדם שנשפט על גניבת מכונית. הוא השתמש בנתונים, התוודה על כל פשעיו ותרם תרומות בולטות רבות לקהילה כפיצוי עבור חטאיו הקודמים. כאשר עורך-הדין של האדם הציג ראיות של השיקום ושל ערכו החדש כאזרח, השופט ביטל את כל ההאשמות.

אישה צעירה מקליפורניה, שביקרה את הוריה לראשונה לאחר מספר שנים, הוטרדה לגלות שיש להם בעיות בנישואין ושהם מהרהרים לגבי גירושין. במקום לעמוד מהצד ולהניח לדבר לקרות, היא השתמשה במה שהיא ידעה על הטכנולוגיה של אתיקה.
"ישבתי עם אבי ועברנו על מצבי הפעולה השונים ונוסחאותיהם, וכן נתונים בסיסיים של סיינטולוגיה על יצירת נישואין והעשרתם. קבענו את מצב הפעולה הנכון ביחס לתחום הזה והוא יישם את הנוסחה שלו בהצלחה מרובה. לאחר מכן ישבתי עם אימי, כשאנחנו מוצאים איך היא הייתה יכולה ליישם אתיקה בקשיים שמולם היא ניצבה בנישואין. היא הבינה שלפני כן היא הרימה ידיים לגבי טיפול בבעיה פיננסית עם אבי, וכעת החליטה לפתור אותה. מרגע שהם התחילו ליישם את נוסחאות האתיקה, הצרות של הוריי נפתרו והנישואין שלהם נעשו מאושרים ומוצלחים יותר מאשר היו במשך שנים רבות".

מתנדב בקהילה בדרום-אפריקה שהיה בקי באתיקה של סיינטולוגיה, היה מסוגל להביא רוגע לסביבה שהפכה למעורבלת אחרי סדרה של גניבות לא פתורות.
"נכנסתי לתקשורת עם הילדה שהייתה חשודה בגניבה. מכיוון שגרמתי לה להרגיש בטוחה, היא סיפרה לי כל מה שהיא עשתה. מצאנו מה היא יכולה לעשות עבור הקהילה כדי לפצות עבור הנזק שהיא גרמה, והיא הייתה מאושרת על כך. בגלל שהייתה מורת רוח רבה כל-כך לגבי הגניבות, כינסתי לאחר מכן את כל הילדים (כשבעים), והילדה הצעירה עמדה לפני הכיתה וסיפרה להם מה היא עשתה. אמרתי לילדים שאחרי הפגישה הם לא יפנו אצבע מאשימה. הם הבטיחו לא לעשות זאת, וסלחו לה באופן רשמי. הייתי מודאג במקצת לגבי הרגשתה של הילדה אחרי הפגישה, אבל מצאתי אותה משחקת בשמחה עם קבוצת ילדים. גיליתי גם ששני הוריה של הילדה נהרגו שנים ספורות קודם לכן, והיות שהיא נראתה מוזנחת למדי נקטתי אמצעים להבטיח שהיא תטופל טוב יותר. מורת הרוח בקבוצה טופלה, והילדה קיבלה סיכוי להפוך לחברה אמיתית בקבוצתה."

אדם ומשפחתו פתחו עסק של רהיטים בלוס-אנג'לס; למרות שהם התחילו מכלום, הם השיגו התרחבות מהירה על-ידי יישום נוסחאות מצבי הפעולה.
"למדנו ויישמנו את הנתונים על מצבי פעולה של מר האברד, והתחלנו ליישם את נוסחת 'אי-קיום' לפי הספר. ואז נסים התחילו לקרות. פתחנו את קווי התקשורת שלנו, ובחודש השני של הפעילות שתי חברות הלוואה גדולות הציעו לנו כל אחת 50,000 דולר באשראי. עלינו ל'סכנה' ויישמנו את הנוסחה הזאת, לאחר מכן 'חירום' ואז פעילות נורמלית. המשכנו ליישם את מצבי הפעולה לפי הספר, כשאנחנו משיגים התרחבות בשנה אחת יותר מאשר עסקים אחרים בדרך כלל עושים בחמש-עשרה שנים או יותר. אפילו הצלחנו לפתוח חנות שנייה בשנה הראשונה שלנו! ההתרחבות שלנו יציבה באמצעות היישום של הנוסחאות."

בעל רשת מסעדות גדולה משתמש בנתונים של מר האברד על נוסחאות מצבי הפעולה כדי לעזור לעובדיו להיות ישרים ואתיים.
"היה לי עובד שגנב כסף, ועובד אחר שאיפשר שסכום כסף גדול יילקח. שניהם הורדו בדרגה, הוטל עליהם מצב הפעולה הנכון והם הורשו לפלס את דרכם בחזרה לעמדות מנהלים דרך יישום נוסחאות מצבי הפעולה. כעת אחד מהם הוא בעל זיכיון מצליח והאחר הוא מנהל חשוב. ללא נוסחאות מצבי הפעולה, הייתי מאבד שני אנשים בעלי ערך."
 

לרכישה מיידית לחצו כאן

או התקשרו חינם 1-800-800-107

שם הספרון: כלים למקום עבודה מספר עמודים: 35 עמודים, כולל תמונות צבעוניות להמחשה ומילון מונחים. הספרון כולל: בחינה עצמית להבנה החלק התיאורטי,תרגילים מעשיים להגברת היכולת ליישם הלכה למעשה את הידע, דוגמאות ותוצאות מיישום ברחבי העולם. זהו ספרון עם ידע מרוכז ואפקטיבי לשיפור החיים. מתאים כחומר עזר למאמנים אישיים.

הספרון הוא חלק מ'האנציקלופדיה של החיים' הכוללת בונוסים נוספים לקבלת מידע על האנציקלופדיה של החיים התקשר להזמנות: 1-800-800-107 דאנאקוד: 567-30

ספרוני העזר

 • חקירות
 • יעדים ושאיפות
 • נישואין
 • הדינמיקות של הקיום
 • מרכיבי ההבנה
 • האינציקלופדיה של החיים
 • סולם הטונים הרגשיים
 • תקשורת
 • איך לפתור קונפליקטים
 • סיועים למחלות ופציעות
 • שלמות אישית ויושר
 • תשובות לסמים
 • אתיקה ומצבי פעולה
 • הגורם לדיכוי
 • פתרונות לסביבה מסוכנת
 • ילדים
 • כלים למקום עבודה
 • יסודות ההתארגנות
 • יחסי ציבור
 • טכנולוגיית הלמידה
 •