תפריט

חדשות

לרגל פתיחת האתר נרשמים חדשים באתר יקבלו בדואר רגיל את חוברת העזר "פתרונות לסביבה מסוכנת" חינם!
כמו כן הפתעות, טיפים וציטוטים חכמים במיוחד, ישלחו במייל פעם בשבוע, ויעזרו לך לעשות את היום!

מרכיבי ההבנה

האם אתה מרגיש טוב כשלא מבינים אותך?

אדם אינו יכול להיות מאושר כאשר לא מבינים אותו וכאשר הוא לא מבין אחרים, כאשר הוא לא מבין דברים שקורים סביבו, בעבודתו, בלימודיו, בזוגיות. וכו' הבנה היא הבסיס לכל הצלחה בחיים. חוסר הבנה הוא הבסיס לכל כשלון בחיים. מה זאת 'הבנה'? כיצד אפשר להגיע להבנה גדולה יותר בכל תחום בחיים?  ל.רו האברד גילה שהבנה מורכבת משלושה גורמים הקשורים זה לזה בחוקיות מושלמת.   כאשר תגלה את מרכיבי ההבנה תוכל לפתור מצבים ולענות על שאלות רבות, כגון:   ·איך לדבר עם אחרים כך שהם באמת יבינו אותי? ·איך לטפל במשברי הבנה ואיך להחזיר יחסים על כנם? ·איך למנועמשברים מיותרים עוד לפני שהם קרו? ·איך לבסס קשר אמיתי ארוך טווח? ·איך להעלות את עצמי ואת ההרגשה הטבה שלי בקשר לדברים מסביבי?  ספר שהוא חובה לכל אדם שרוצה לחיות חיים טובים.



תוצאות מיישום וסיפורי הצלחה

אלה שמכירים את מרכיבי ההבנה – אהדה, ממשות ותקשורת – ומשתמשים בהם, משיגים שליטה על מצבים אשר, ללא הידע הזה, היו משאירים אותם חסרי יכולת לפעול. אופן הפעולה של האמ"ת הוא פשוט אך עם זאת רב-עוצמה כשמשתמשים בו כדי לפתור היבטים של החיים.
כאשר מתעסקים עם אנשים אחרים, בין אם ביצירת מערכות יחסים חדשות, שמירה על מערכות יחסים טובות או התיקון של אותן מערכות יחסים אשר השתבשו, השימוש במשולש האמ"ת הוא המפתח שפותח את הדלתות שהיו סגורות קודם לכן ומביא להרמוניה ולהבנה.
מריבות בין אוהבים, קרובים שאינם מדברים זה עם זה במשך שנים, מנהלים כועסים, סלידה "טבעית", פער הדורות – כולם מופשרים תחת המרפא המרגיע של אמ"ת. לאחר שלומדים את משולש האמ"ת הוא לעולם לא נשכח או נשאר לא בשימוש; הוא הופך עד מהרה לדרך לטיפול בחיים. אלה שמשתמשים בו אומרים שהם אינם יכולים לעלות על הדעת הישרדות בלעדיו. הם אומרים שזהו אחד מהאלף-בית של החיים אשר משתקף בדוגמאות הבאות.

קצרנית בבית-משפט בלוס-אנג'לס התקשתה מאוד להסתדר עם הוריה. היא גרמה להם למורת-רוח, וכתוצאה מכך לא יכלה יותר לעמוד מולם והפסיקה לתקשר עימם. אביה שלח מכתבים אשר ביטאו את מורת רוחו בקשר אליה ואשר גרמו לה עצמה למורת רוח רבה משום שהיא אהבה אותם וכיבדה אותם. פחות או יותר באותו הזמן הופיע חבר, הראה לה את החומרים של ל. רון האברד בנוגע לאמ"ת ועזר לה עם הסיטואציה. הנה מה שקרה:

"הורי ואני נעשינו מנוכרים יותר ויותר. הנתונים האלה ממר האברד הראו לי בדיוק מה היה לא בסדר ונתנו לי פתרון שקל מאוד ליישמו. הייתי מסוגלת לדבר עם הורי מבלי להרגיז אותם על-ידי ביסוס הממשות איתם. לאחר מכן, אבי כתב לי ובפעם הראשונה בחיי הוא אמר 'אני אוהב אותך'. יכולתי למות מרוב אושר. היישום של הנתונים האלה לא רק שיקם את מערכת היחסים שלנו, אלא הפך אותה לחמה יותר ממה שהיא היתה אי פעם."

ה"פִלפל" נעלם מהנישואין של זוג עם חמישה ילדים. חברה שלהם הקשיבה לאישה שהתלוננה שאין להם יותר כלום במשותף ושהם מתרחקים בהדרגה. היא החליטה לעשות משהו כדי לעזור גם לילדים וגם לבני הזוג.

"כדי לעשות משהו בעניין, סיפרתי לחברה שלי על משולש האמ"ת, ועברתי איתה על כל החלקים שלו. היא הבינה שהיא ובעלה כבר לא היו בתקשורת ושכבר אין להם יותר ממשות משותפת. היא עסקה בגידול חמשת הילדים שלה, בעוד שהוא היה עסוק בעבודתו. זה היה שונה למדי מתקופת חיזוריהם כבני נוער.
לכן מצאנו פתרון. הם יצאו לבלות, רק שניהם. היא השתמשה בכלים של משולש האמ"ת כדי להיכנס לתקשורת עם בעלה על נקודות של ממשות משותפת, דבר שהחל עם סרט שהם ראו ביחד. מאותה נקודה, הם נכנסו לתקשורת רבה יותר זה עם זו ונישואיהם שופרו והמשיכו להשתפר. זה היה באמת נפלא להיות מסוגלת להשתמש בכלי כל-כך בסיסי ופשוט כדי לשמור על האיחוד של משפחה עם חמישה ילדים."

לאישה צעירה בלוס-אנג'לס היתה מערכת יחסית בעייתית עם אחיה. מאז הילדות הם תמיד הציקו זה לזו והתנגחו באופן מתמיד. אחיה התחיל להשתמש בסמים קשים ונעשה יותר ויותר ביקורתי כלפי אחרים. לאחר שהאישה למדה בסיינטולוגיה כמה מהעקרונות בנוגע לאהדה, ממשות ותקשורת, היא החליטה לטפל במערכת היחסים הזאת ובביקורתיות שלו כלפיה וכלפי החיים בכללותם. היא יישמה את המיומנויות החדשות שרכשה ונכנסה לתקשורת איתו.

"יישמתי את מה שלמדתי על תקשורת ומצאתי את הדבר המדויק שהורס לו את החיים. הוא היה אחד האתלטים המבטיחים ביותר בתקופת לימודיו בתיכון, אבל לא פעל בהתאם לשאיפות שלו. הוא אמר לי שהוא רצה שיהיו לו דברים לשאוף אליהם בחיים ושהוא רצה להשיג אותם. הוא הבין, כשהוא דיבר איתי, שנטישת השאיפות שלו הובילה אותו קרוב לוודאי לסמים מלכתחילה. לאחר מכן, אחי טיפל בבעיית הסמים שלו והחל לנקוט פעולות אפילו יותר חיוביות כדי לשפר את חייו. לפני כן הוא עבר ממערכת יחסים אחת לשנייה במשך שנים, אולם לאחר מכן הוא החל למעשה חיים מסודרים והתחתן. מערכת היחסים בינינו השתפרה מאותה נקודה וכעת הוא מכבד אותי על מה שאני עושה."

עם סיום בית-הספר התיכון, בחור צעיר הפך מנער מוחצן ושמח לנער מופנם ואומלל. יכולות שמהן הוא נהנה קודם לכן, כמו היכולת הפשוטה לעזור לאנשים רק באמצעות הקשבה להם, ויכולת טבעית לעודד אנשים ולגרום להם להרגיש טוב לגבי עצמם – נראה כאילו נעלמו כשהוא סיים את התיכון. הוא השתמש בסמים והיה מבולבל ומפסיד.

"חשבתי שלעולם לא אחזיר לעצמי את היכולות האלה ואז מצאתי את סיינטולוגיה, ודברים השתנו. למדתי על עיקרון מאוד פשוט אבל
רב-עוצמה שידוע בתור משולש האמ"ת. כל אחד יכול להשתמש בעיקרון הזה בחיי היומיום. מצאתי שבעזרתו יכולתי לשפר כל חלק בחיי. למדתי איך בדיוק להשתמש בתקשורת עם אנשים אחרים כדי להגדיל את האהדה והממשות וכדי להביא להבנה. זה עובד. אני יכול לעזור לאנשים כפי שלא יכולתי מעולם לפני כן, באמצעות ההבנה החדשה שיש לי על תקשורת ועל משולש האמ"ת. ישנו מה שנקרא עזרה אמיתית, ותקווה אמיתית, כל עוד סיינטולוגיה נמצאת בשימוש על-ידי אנשים כמוני וכמוך. אבל אל תקשיב לי – קרא את הספרים של ל. רון האברד ותראה בעצמך!"

 

לרכישה מיידית לחצו כאן

או התקשרו חינם 1-800-800-107

שם הספרון: מרכיבי הבנה
מבוסס על עבודותיו של ל.רון האברד
מספר עמודים: 24 עמודים, כולל תמונות צבעוניות להמחשה
הספרון כולל: בחינה עצמית להבנה החלק התיאורטי,תרגילים מעשיים להגברת היכולת ליישם הלכה למעשה את הידע, דוגמאות ותוצאות מיישום ברחבי העולם. זהו ספרון עם ידע מרוכז ואפקטיבי לשיפור החיים. מתאים כחומר עזר למאמנים אישיים.

הספרון הוא חלק מ'האנציקלופדיה של החיים' הכוללת בונוסים נוספים
לקבלת מידע על האנציקלופדיה של החיים התקשר להזמנות: 1-800-800-107 דאנאקוד: 567-39 

ספרוני העזר

 • חקירות
 • יעדים ושאיפות
 • נישואין
 • הדינמיקות של הקיום
 • מרכיבי ההבנה
 • האינציקלופדיה של החיים
 • סולם הטונים הרגשיים
 • תקשורת
 • איך לפתור קונפליקטים
 • סיועים למחלות ופציעות
 • שלמות אישית ויושר
 • תשובות לסמים
 • אתיקה ומצבי פעולה
 • הגורם לדיכוי
 • פתרונות לסביבה מסוכנת
 • ילדים
 • כלים למקום עבודה
 • יסודות ההתארגנות
 • יחסי ציבור
 • טכנולוגיית הלמידה
 •