תפריט

חדשות

לרגל פתיחת האתר נרשמים חדשים באתר יקבלו בדואר רגיל את חוברת העזר "פתרונות לסביבה מסוכנת" חינם!
כמו כן הפתעות, טיפים וציטוטים חכמים במיוחד, ישלחו במייל פעם בשבוע, ויעזרו לך לעשות את היום!

נישואין

זוגיות טובה היא אתגר לא קטן היום!

בעולם שבו אחוז הזוגות המתגרשים מגיע לשיאים חדשים, בעולם שבו להיות אמא חד הורית היא דבר די רגיל, בעולם שבו הפקרות מינית היא עניין שבשגרה, לבנות זוגיות טובה ובריאה היא אתגר אמיתי. האמת שבסופו של דבר, אם תשאל באמת, כל אחד היה רוצה לעצמו זוגיות טובה המושתת על נאמנות אחד לשני, אכפתיות ועזרה הדדית. איך מכאן זה מגיע למצב כמו שהוא היום זה נושא רחב ביותר. ל. רון האברד, חקר את המניעים של האדם וגילה נתונים חשובים ביותר הקשורים ליחסים בין אנשים שיכולים לעזור בחיי נישואין ובזוגיות בכלל...   חלק מתגליותיו הבסיסיות כתובות בספרון זה.   מהו המבחן האמין ביותר שאותו תוכל לבצע בעצמך כבר מהמפגש הראשון ושיכול לתת תשובההאםישנה התאמה בסיסית בניכם, כבני זוג לעתיד?   כיצד לטפל במשברים ולהחזיר רגשות חיוביים ואהבה.   מהו הגורם הבסיסי, מעבר לתירוצים הנאמרים, שמניע אדם להיפרד במערכת יחסים?   כיצד מטפלים במצב שבו "נוצר ריחוק"?   מהו המפתח לחיי נישואין מאושרים?   אכן בעולם של היום, זה יכול להיות לא קל, אך זה אכן אתגר.   אם אינך רוצה להיות סטטיסטיקה של אלו שלא התחתנו עדיין, או שהתגרשו פעם, פעמיים, שלוש... השתמש בידע שנמצא בספרון זה היום.   יכולה להיות לך זוגיות טובה, נישואין טובים, משפחה לתפארת, זה בידיים שלך.

תוצאות מיישום וסיפורי הצלחה

 
אנשים מכירים בכך שנישואין ומשפחה מאושרים יוצרים את אבני היסוד של החברה, למרות ההזמנות ללכת בעקבות הפילוסופיה ה"מודרנית" הרואה בגירושין ובמשפחות חד-הוריות דבר בלתי נמנע, ואת הנישואין כמשהו ש"לא פועל". אלפים משתמשים בטכנולוגיה של סיינטולוגיה כדי ליצור ולשמור על חיי נישואין מוצלחים, או על מנת להציל אותם כשמשהו בהם משתבש. בסקר נרחב של סיינטולוגים נמצא שאף אחד (0 אחוזים) לא חשב שהמצב של נישואין הוא בלתי רצוי, ו-91.2 אחוזים חשבו שנישואין הם חיוניים ורצויים. לא זו בלבד שנישואין בסיינטולוגיה הינם מוצלחים, אלא שהם גם יוצרים תא משפחתי יציב. רק ל-2.8 אחוזים מכל הזוגות הנשואים בסיינטולוגיה אין ילדים, בעוד שבארה"ב, לדוגמה, ל-49 אחוזים מכל הזוגות הנשואים אין ילדים. אולם אם היית שואל אדם, אפילו אדם שנראה ציני, באשר למעשיותם של הנישואין או למידת היותם רצויים, היית קרוב לוודאי מגלה שאותו אדם אכן חפץ בנישואין מאושרים, ושכישלונות העבר, בין אם הוא חווה אותם בעצמו או שהיה עד להם, קברו את רצונו. העדויות הבאות בהחלט מוכיחות זאת:

זוג התנסה בקשיים חמורים ביותר בחיי הנישואין. הבעל היה בטוח בהחלטתו לסיים את הנישואין וכבר היה בעיצומו של תהליך חלוקת הרכוש. האישה ביקשה מסיינטולוג שייתן להם ייעוץ. זאת היתה התוצאה:

"האישה ממש רצתה להציל את הנישואין אך בעלה לא רצה, למרות שהוא הסכים באי-רצון לעבור את הייעוץ. כשרק התחלתי לתת להם ייעוץ, הוא עשה זאת רק כעניין 'פורמלי'. אך לאחר מספר שעות ייעוץ, המצב עבר מהפך של 180 מעלות ונישואיהם ניצלו. שניהם היו ממש מאוהבים בשנית והטראומה המלווה גירושין נחסכה מהם."

שום דבר לא עבד בשביל זוג מניו-יורק שניסה להציל את נישואיו, לכן הם הסכימו להיפרד. חבר שלח אותם לייעוץ אצל צ'פליין בכנסיית סיינטולוגיה, שבסופו האישה היתה שבעת רצון ביותר.

"טוב, מה אני יכולה להגיד! אני מרגישה נפלא בקשר לעצמי ולבעלי. לפני שבועיים לא יכולתי לראות איך נוכל להישאר ביחד. צעד אחר צעד, כל אחד מאיתנו לקח אחריות על עצמו. לאחר מכן התחלנו לקחת אחריות זה על זו. לפני שהתחלנו להתרחק זה מזו היתה בינינו תקשורת טובה מאוד, אך מאז שסיימנו את הייעוץ הזה, אנחנו משלימים זה את דבריו של זה ואותם הדברים יוצאים לנו מהפה באותו הזמן! שנינו בני אדם חדשים עכשיו. אני חבה את חיי אלף פעמים לצ'פליין."

למידת כמה מן הכתבים של ל. רון האברד בנושא הנישואין עזר לזוג מלוס-אנג'לס לשפר את חיי הנישואין שלהם:

"בכל פעם שלמדנו משהו חדש, אחד מאיתנו היה מיישם אותו. גילינו שהפכנו להיות הרבה יותר חיוביים בתקשורת שלנו זה עם זו. ככל שלמדנו יותר, זה היה כמו הרפתקה – כל יום בחיי הנישואין שלנו היה משהו שמצפים לו בכיליון עיניים, משהו מרגש מאוד, משהו שיצרנו בכל יום. בכנות, זה מעולם לא היה טוב יותר. זה קרה רק מהקריאה על הנושא. מצאנו שוב זה את זו – ואת עצמנו."

באמצעות יישום הטכנולוגיה של עבירות ונצירות, אישה צעירה מסנטה ברברה, קליפורניה, הצליחה להציל את נישואיהם של הוריה.

"אמי ואבי החורג חשו מורת רוח זה כלפי זו, וכל אחד מהם היה מספר לי דברים רעים על האחר. למרות שהייתי אז חדשה יחסית בסיינטולוגיה, אחד הדברים שלמדתי מהקורסים בסיינטולוגיה היה הנושא של פעולות מזיקות ומה גורם להן, ושהאדם, כישות, הוא טוב ביסודו.
לאחר שראיתי את אמי עוזבת את הנישואין הראשונים, וראיתי את נישואיה השניים, שהתחילו כל-כך זוהרים, מתחילים להתפרק, החלטתי לעשות משהו בנידון. עברתי עם הורי על כמה עקרונות בסיסיים של תקשורת, ועל העובדה שהאישיות הבסיסית היא ביסודה טובה. הראיתי להם מה קורה לאדם כשהוא מבצע פעולות מזיקות ואת התוצאות שלהן, וכן מה גורם לאדם להיות ביקורתי כלפי מישהו. שניהם האזינו בשקט, ואז עברתי איתם על העובדה שבתחילת יחסיהם הם נהגו לספר זה לזו הכל והיו בתקשורת טובה מאוד – ועל הדרך שבה ניתן לשקם את התקשורת. כשהייתי בטוחה שהם הבינו לגמרי, אמרתי להם שהם יכולים ליישם זאת בחיי הנישואין שלהם.
מאז ועד היום, במשך 13 שנה, אף לא אחד מהם אמר מילת ביקורת על האחר, והם עדיין מאוד מאוהבים. כעת הם מביעים את אהבתם אליי וזה אל זו, ואנחנו רוחשים כבוד רב זה לזה."

עבור זוג סיינטולוגים נשואים מלוס-אנג'לס, חשיפת העבירות והנצירות שלהם היתה מעשה שבשגרה. בהתייחסו לנושא, הבעל אמר:

"מאחר שאנחנו מספרים זה לזו עבירות ונצירות כפעולה בסיסית של שמירה על תקינות חיי הנישואין שלנו, אנחנו מקשיבים זה לזו. זה דבר כל-כך פשוט, אבל בזכותו הנישואין שלנו ממשיכים לפרוח."
זוג מאורנג' קאונטי, קליפורניה, שממש לא הסתדרו ביחד, יישמו את הנתונים שבחוברת הזו. האישה אמרה:
"זהו הדבר הכי טוב שקרה אי פעם בנישואין שלנו. יש בי כל-כך הרבה אהבה לבעלי – יותר מאי פעם. זו הפעם הראשונה שהייתי מסוגלת לספר למישהו הכל ולהרגיש שזה בסדר. יש בינינו כל-כך הרבה יותר אמון. היו לנו המון תקשורות לא גמורות שעכשיו נגמרו. עכשיו אני יודעת שאם משהו יצוץ, התקשורת בנינו תוכל לטפל בכך."

זוג נשוי ממלבורן, אוסטרליה, היה מסוכסך באופן כרוני, עד כדי כך שאפילו ילדיהם לא יכלו לברוח מהאומללות של חיי הנישואין שלהם. הם הצליחו לטפל במצב הזה באמצעות הטכנולוגיה של ל. רון האברד על טיפול בעבירות ונצירות.

"אני חשה הקלה עצומה ממפחי הנפש של העבר והתקשורת שלי עם בעלי טובה מאוד. ההיפטרות מעבירות ונצירות, ולא משנה אם הן גדולות או קטנות, מחזירה כל-כך הרבה אהדה, ממשות ותקשורת. אני יכולה לדבר עם בעלי על כל דבר ומגלה שיש לי הרבה יותר לומר, ואפילו הרחבתי את התקשורת שלי לנושאים חדשים שאף פעם לא דיברנו עליהם בעבר. אין יותר התפרצויות; אם
יש בעיה, אנחנו משוחחים עליה בצורה רגועה. הילדים כבר לא צריכים להקשיב להצקות שלנו, והתקשורת שלהם גם היא טובה יותר. כל מי שיש לו בעיות בחיי הנישואין ואינו יכול לתקשר, חייב חייב ליישם את הטכנולוגיה של טיפול בעבירות ונצירות. אני מרגישה שוב די 'חדשה' מבחינה רוחנית, והרבה יותר מאושרת."

למרות רצונה הכן והאמיתי של אישה צעירה להיות נשואה כל חייה, היא התגרשה כבר פעמיים.

"התחתנתי שלוש פעמים. לפני שמצאתי את תגליותיו של מר האברד על חיי הנישואין, חשבתי שגורלי נגזר לעבור מנישואין לנישואין בחיפוש אחרי הגבר ה'מושלם'. אוי, כמה שטעיתי! אני נשואה לבעלי שבע שנים, ומשום שכעת אני יודעת מדוע 'מעולם לא יכולתי להיות מאושרת' עם בעליי הקודמים, ומשום שיש לי עכשיו את הכלים להיות מאושרת באמת, אני יודעת שנישואין אלו יימשכו כל חיינו."
 

לרכישה מיידית לחצו כאן

או התקשרו חינם 1-800-800-107

שם הספרון: נישואין
מבוסס על עבודותיו של ל.רון האברד
מספר עמודים: 24 עמודים, כולל תמונות צבעוניות להמחשה.


הספרון כולל: בחינה עצמית להבנה החלק התיאורטי,תרגילים מעשיים להגברת היכולת ליישם הלכה למעשה את הידע, דוגמאות ותוצאות מיישום ברחבי העולם. זהו ספרון עם ידע מרוכז ואפקטיבי לשיפור החיים. מתאים כחומר עזר למאמנים אישיים.
הספרון הוא חלק מ'האנציקלופדיה של החיים' הכוללת בונוסים נוספים. לקבלת מידע על האנציקלופדיה של החיים התקשרן 
להזמנות: 1-800-800-107 דאנאקוד: 567-32

ספרוני העזר

 • חקירות
 • יעדים ושאיפות
 • נישואין
 • הדינמיקות של הקיום
 • מרכיבי ההבנה
 • האינציקלופדיה של החיים
 • סולם הטונים הרגשיים
 • תקשורת
 • איך לפתור קונפליקטים
 • סיועים למחלות ופציעות
 • שלמות אישית ויושר
 • תשובות לסמים
 • אתיקה ומצבי פעולה
 • הגורם לדיכוי
 • פתרונות לסביבה מסוכנת
 • ילדים
 • כלים למקום עבודה
 • יסודות ההתארגנות
 • יחסי ציבור
 • טכנולוגיית הלמידה
 •