תפריט

חדשות

לרגל פתיחת האתר נרשמים חדשים באתר יקבלו בדואר רגיל את חוברת העזר "פתרונות לסביבה מסוכנת" חינם!
כמו כן הפתעות, טיפים וציטוטים חכמים במיוחד, ישלחו במייל פעם בשבוע, ויעזרו לך לעשות את היום!

סיועים למחלות ופציעות

כואב לך? מה עושים? 

התרגלנו ללכת לרופא לבקש תרופה, או לקנות תרופות בבית מרקחת הקרוב בכל פעם שכואב לנו משהו. כאב ראש – כדור, לחץ בחזה – כדור, בעיות מעיים- כדור. לחץ דם – כדור, וכו' וכו' וכו'. אין סוף מצבים גופניים אין סוף סוגי כדורים. אולם האם באמת יש צורך בכך? האם זהו הפיתרון הנכון?... מסתבר, ורופאים יעידו על כך, בעצמם ש 70% ממצבים הגופניים הינם פסיכוסומאטיים. מה זה אומר בדיוק פסיכוסומאטי? פירוש המילה פסיכו סומאטי היא מה שהנפש עושה לגוף, פסיכו=נפש, סומא=גוף, כלומר מצבים שבהם המצב הגופני הינו רק סימפטום והמפתח לריפוי המצב הגופני הוא לא דרך פנייה אל הגוף כפי שמתבצע בתחום הרפואה אלא פניה אל הנפש, כלומר פנייה אלרוח האדם, האדם עצמו, כפי שמתבצע בסיינטולוגיה)   ל. רון האברד חקר את הנושא לעומקו ופרסם בשנת 1950 את הספר "דיאנטיקה" שפירושה "דרך הנפש" או "כוח הנפש על הגוף", הוא גילה את המקור היחיד לכל מחלות הנפש שאינן אורגניות (כלומר שאינן גופניות) וכן את המקור היחידי לכל המחלות הפסיכוסומאטיות האורגניות (שמתבטאות בגוף). הוא מצא דרך לטפל במקור הזה, הדבר שנמצא בבסיס לכל המחלות. דיאנטיקה, אינה רפואה ואין משתמשים בתרופות כלל. דיאנטיקה, מיושמת בהצלחה בכל העולם ומביאה אנשים למצב של "קליר" שהוא אדם בריא ומאושר.   סיועים של סיינטולוגיה, פותחו ע"י ל.רון האברד, על מנת לטפל במצבים שבו האדם חש כאב עכשיו, ומיועדים להביא להפגה של הכאב והחזרת האדם למצב שבו הוא יכול לתפקד שוב במהירות. הסיועים מחוללים ניסים בכל רחבי העולם בכל יום. למעשה הסיועים מחזירים את האדם לתקשורת עם גופו משקמת באופן זה מצבים גופניים, כאבים, מכל הסוגים. סיועים מיועדים לכל מצב שבו יש קושי גופני או מנטאלי. יש סיוע שעוזר לאדם לחזור לעצמו לאחר מריבה עם בן זוג, אחרי פגיעה פיזית באבר מגופו, סיוע לכאבי גב, שיניים וכל כאב שהוא, פיזי או נפשי.   חוברת זו מכילה מספר סיועים בסיסים לחיי יום יום. לפני שאתה לוקח כדור, נסה לקבל סיוע, זה עובד. מס' דקות וזה יכול לעבור.... תוצאות מיישום וסיפורי הצלחה

אין כל דרך להעריך במדויק את מספר האנשים שנעזרו במהלך השנים בטכנולוגית הסיועים של ל. רון האברד. על אף שטכנולוגיה זו אינה מהווה תחליף לטיפול רפואי, אנשים רבים מחלימים מהר יותר מתאונות, ממחלות, ממשברים, מאובדנים, גדולים או קטנים, ומקשת רחבה של מצבים שליליים המשפיעים על רווחתם. אם סיועים היו בשימוש כלל עולמי, ניתן להעריך כי עלויות שירותי הבריאות היו יכולות להצטמצם לכדי שליש, צמצום עצום של תופעה שהולכת והופכת יותר ויותר למטרד בל ייאמן.

קיימים דיווחים רבים על מקרים שבהם נחסכה ההוצאה הכספית של ביקור אצל רופא או בבית-החולים בזכות סיוע. ורופאים נדהמו ממהירות ההחלמה שהם היו עדים לה לאחר שניתנו סיועים לחולים שנמצאו תחת השגחתם.
חשוב להדגיש פעם נוספת שסיועים אינם פולשים לתחום הרפואה או הריפוי. אולם התוצאות מסיועים מוכיחות באופן חותך את השיפור שהאדם יכול להשיג במצב בריאותו. הסיפורים הבאים אינם מובאים כטענות של כנסיית הסיינטולוגיה, אלא מספרים על ההתנסויות של אנשים. בקריאת סיפורים אלה יכול אדם להעריך עד כמה יעילים יכולים הסיועים להיות.

בלוס-אנג'לס, אדם סבל מדלקת במרפק, שהיתה כל-כך חריפה עד כי הוא לא יכול היה להזיזו. הוא יכול היה רק להחזיק את המרפק כאילו הוא נתון בתוך מתלה. אחיו נתן לו 'סיוע בנגיעה' ואלה דבריו באשר לתוצאות:
"אחרי דקות ספורות בלבד נדהמתי לראות את הנפיחות יורדת ואת כל האזור הפצוע הופך לאדמדם, כאילו פשטה בו פריחה. אחי החל לצחוק ואמר 'זה כבר עובד, אני מרגיש חום בזרוע שלי וזו תחושה כאילו הדם זורם בה שוב'. המשכנו בסיוע, ולאחריו הזרוע חזרה לתנועה מלאה והוא פשוט רקד. ארבע שעות לאחר מכן הוא התקשר אלי לומר 'תודה' – הוא קלט שהוא שכח להודות לי בתוך כל ההתלהבות".

מתכנת מחשבים שחי בלוס-אנג'לס סבל מבעיה כרונית בכליות. מצבו החמיר עד שהוא היה בסכנת חיים ואושפז בבית-חולים. במשך שבעה-עשר חודשים הוא היה בטיפול נמרץ, כולל ניתוח רציני.  מצבו נעשה קריטי עד כדי כך שהרופאים היו משוכנעים שנותרו לו רק שעות ספורות לחיות, והוא חובר למערכת הנשמה. אשתו למדה איך לתת סיועים, ונתנה לו סיועים ללא הפסק במהלך תקופת המשבר הזו. האדם תיאר מאוחר יותר את מה שעבר עליו במילים אלה:

"במשך חודשים הייתי חולה מאוד. הייתי בטיפול נמרץ במשך שבועות בגלל כיב קיבה מדמם וחוסר תפקוד כלייתי. היה לי דום לב שלוש פעמים ומתי מוות קליני שלוש פעמים. הייתי חסר הכרה במשך למעלה משבוע, ולמעשה לא רציתי לחיות. הרופאים עמדו להרים ידיים ולהפסיק את הטיפול. האחיות לא ציפו שאצא מזה בחיים. אבל אשתי הגיעה כל יום לבית-החולים כדי לתת לי סיועים.
כתוצאה מסיועים אלה, מהר מאוד נעשיתי מודע לסובב אותי והייתי נחוש בדעתי לשרוד. הסיועים גרמו לחיים להיראות בהירים מספיק כדי לרצות להמשיך לחיות. עכשיו אני בריא ואני יודע שלא הייתי חי אילולא העזרה שאנשים רבים הגישו לי בהשתמשם בנהלים שפותחו על ידי ל. רון האברד."

אדם מסן-פרנסיסקו החלים באורח מדהים מפציעה חמורה באמצעות השימוש בטכנולוגית הסיועים. אפילו עד היום, הוא מבטא את השתאותו בנוגע לכך:

"עבדתי כמנקה ארובות, והיתה לי תאונה שבה נפלתי מגובה 3 קומות, כשאני נוחת על רגלי ומרסק את שני העקבים שלי. הלכתי לבית-החולים, ושם הם הורו לי לקחת משככי כאבים ורצו לאשפז אותי ללילה. במקום זאת, הלכתי הביתה ואשתי נתנה לי 'סיוע בנגיעה' שטיפל בייסורים שהייתי שרוי בהם, ואִפשר לי לישון באותו לילה
ללא משככי כאבים. קיבלתי 'סיועים בנגיעה' מדי יום, ובסוף השבוע הייתי מסוגל לדדות על קביים על קצות אצבעותיי. ואז קיבלתי עוד סוג
של סיוע שאחריו הרגשתי 'שונה', וכשקמתי גיליתי שיכולתי לעמוד על הרגליים בקלות בלי הקביים! זה היה מדהים בעיני, כי לפני הסיוע הזה לא הייתי מסוגל להעלות במחשבתי שאני אניח את משקלי על רגלי. יכולתי אפילו ללכת לאורך המסדרון! זמן ההחלמה שלי התקצר באופן משמעותי בזכות הסיועים, ותוך זמן קצר חזרתי לרוץ ובריאותי היתה טובה. המהירות והיסודיות של החלמתי הם נס עבורי, ואני מודה מאוד למר האברד על פיתוח הטכנולוגיה הזאת ועל כך שהוא הפך אותה לזמינה לכולנו".

חייה של אישה מדרום-אפריקה השתנו לחלוטין על-ידי סיועים שהיא קיבלה מחברה. האישה היתה חסרת אונים ובכאב כרוני משיגרון חמור. חברתה התקשתה להאמין שנוהל כזה פשוט פתח פתח להחלמה מלאה.

"היתה לי הצלחה ביישום הטכנולוגיה של סיוע בנגיעה על אישה מדרום-אפריקה. היא היתה בשנות השבעים לחייה והיה לה שיגרון חמור וכואב בידיה. היא היתה צריכה להקדיש לפחות שעה כל יום כדי להתלבש, כולל לטבול את ידיה במים חמים ולעשות דברים נוספים כדי להפחית את הכאב ולהביא לפחות לתנועה קלה באצבעותיה. כל מה שעשיתי במשך כשבוע היה לתת לה סיוע בנגיעה פעמיים או שלוש ביום. בהדרגה השיגרון שלה השתפר ואחרי שבוע היה שיפור עצום במצבה. היא היתה מסוגלת לעשות דברים כמו לקשור את שרוכי נעליה ולכפתר את חולצתה, שהיא לא יכלה לעשות לפני שהסיועים התחילו. היא היתה הרבה יותר עליזה ומאוד מאושרת בקשר להתקדמות ולכאב שפחת במידה ניכרת. עם סיועים נוספים היא החלימה לגמרי מהשיגרון.

אדם מקליפורניה הצליח להציל את חייה של אם צעירה שנפגעה קשות בתאונת דרכים. הוא נדהם מיעילות הסיוע:

"נהגתי במורד השדרה כשראיתי תאונת דרכים ענקית. היתה שם אישה ששכבה ברחוב חסרת הכרה, ומכיוון שאף אחד לא עזר לה והאנשים שם פחדו לעשות משהו, הזזתי את הקהל אחורה ואמרתי להם להיות בשקט. הייתי צריך לרדת על ברכיי וכמעט לשכב על הארץ כדי להתקרב אליה כדי לעזור לה. ואז נתתי לה את הפקודות שנותנים לאדם חסר הכרה – חשבתי שהיא בחיים אבל היה קשה לומר, דם נשפך החוצה מפיה. המשכתי לתת לה את הפקודות ובזמן שעשיתי את זה שני רופאים הגיעו ושניהם עמדו במרחק כ-2 מטר ממני. הם מאוד היססו להתערב, ואחד מהם הציע לעזור אם יש צורך בכך אבל הם בבירור לא רצו להפריע למשהו שהם יכלו לראות שעוזר לגברת. אחרי זמן-מה היא התחילה לזוז ואז לדבר, ואז היא רצתה לראות את הילד שלה – היא התעקשה מאוד לגבי רצונה לראות את הילד שלה כדי להיות בטוחה שהוא בסדר. דאגתי שהילד יובא אליה, הוא היה בסדר והגברת נרגעה. בשלב זה האמבולנס הגיע כדי לקחת אותה לבית-החולים והיא היתה בהכרה מלאה. היא היתה אסירת תודה מאד על העזרה."

בעזרת סיוע של 10 דקות, אישה מאנגליה הצליחה לחולל נס שאיפשר לאישה אחרת ללדת את תינוקה בהצלחה לאחר שהדבר הוכרז כבלתי אפשרי מבחינה רפואית.

"חברה דנית התנסתה בקשיים רבים בלידת תינוקה הראשון והרופא שלה ייעץ לה שלא להביא עוד ילדים. אבל היא ובעלה רצו מאוד תינוק נוסף. היו לה שתי הפלות, והיא עברה תהליך ניתוחי כדי לעזור לה לעבור את ההריון עד סוף התקופה. היא נכנסה להריון שוב, אבל חששה מאוד שהיא תפיל. יום אחד, בשעה שביקרתי בביתה, הסימפטומים המוכרים של הפלה נוספת החלו והיא החלה לבכות מתוך ייאוש. בהסכמתה, ביצעתי מיד סיוע בנגיעה. אחרי כ-10 דקות בלבד של הסיוע, הפנים שלה הסמיקו והיא הכריזה שהתחושה היתה כאילו משקל אדיר עזב לפתע את גופה. הכאבים והדימום פסקו והיא התחילה לצחוק בהקלה. לא היו לה עוד כל בעיות עם ההריון וכמה חודשים לאחר מכן היא ילדה תינוקת בריאה ללא שום עזרה רפואית מיוחדת, להפתעתו המוחלטת של הרופא שלה."

נערה משוויצריה יכלה לעזור לאמה להחלים מנפילה קשה. היא אמרה:

"בשבוע שעבר הלכתי לבקר את אימי, וכשהגעתי לשם היא היתה מעט חבולה וגיליתי שהיא בדיוק נפלה על הבטון בצורה די קשה. היא הראתה לי את ידה ואת פרק כף היד שהיו לגמרי כחולים ונפוחים. מיד לקחתי אותה אל המקום שבו היא נפלה, וביקשתי ממנה לשחזר בדיוק את אותה התנועה שקרתה כשהיא נפלה ופצעה את ידה. בהתחלה זה כאב, ואז היא פתאום חשה עקצוץ בכף ידה והכאב נעלם. הסתכלנו על כף ידה והסימן הכחול הצטמצם ואימי אמרה שהמצב של
כף ידה הרבה יותר טוב. במהלך היום היא חזרה ואמרה שהיד שלה משתפרת ולאחר מכן היד החלימה. זו התוצאה של ה'סיוע ביצירת מגע' שעשינו."

בסן-דייגו, אדם שנפצע קשה בתאונת דרכים קיבל עזרה והתוצאות היו מופלאות. האדם שהגיש את הסיוע דיווח על ההתנסות:

"הגעתי למה שנראה כתאונת דרכים נוראית עם שני כלי רכב מחוצים לגמרי מהפגיעה ומההתהפכות שוב ושוב. רצתי לאיש הראשון שראיתי. הוא ישב מאחורי ההגה של אחת המכוניות, חסר הכרה, עם זכוכית מהחלון הקדמי בפניו וזרועותיו. הוא נראה כאילו הוא מת ולא נושם. נכנסתי לתוך המכונית ואמרתי לו 'הרגש את היד שלי'. העיניים שלו נפתחו מיד והוא אמר 'מה קרה?' אמרתי לו שהוא היה בתאונת דרכים ואמרתי לו שאני יועץ רוחני של סיינטולוגיה בהכשרה ושאני הולך לתת לו סיוע וקיבלתי את הסכמתו לעשות את מה שאני אבקש.
לאחר מכן המשכתי לתת לו Locational וכל הדימום פסק. אחות הופיעה והתחילה לגעת בו קלות עם פיסת בד, אבל כל מה שהיא עשתה היה לדחוף את הזכוכית לתוך פניו,
מה שגרם לדימום להתחיל מחדש. ציינתי זאת והיא עזבה. בשלב זה הצלחתי להוציא את האדם מהמכונית והמשכתי עם ה-Locational. הוא התבהר מאוד ואמר שהוא צריך לצלצל לאישתו כדי להודיע לה שהוא בסדר ושהוא יהיה בבית אחרי שהוא ילך לבית-החולים.
"בשלב זה המשטרה הופיעה והאמבולנסים הגיעו. הקצין הממונה שלח את כל האמבולנסים עם האנשים האחרים שהיו מעורבים בתאונה ואמר לי שהאדם שאיתו עבדתי נראה במצב טוב מספיק שאין צורך לשלוח אותו לבית-החולים ושהוא לא מתכוון לקרוא מיד לאמבולנס נוסף. זה הדהים אותי מכיוון שלבחור היו שבבי זכוכית על כל פניו וידיו. ניגשתי למכונית משטרה שבדיוק הגיעה, פתחתי את הדלת האחורית והנחתי את האדם הפצוע מאחור ושלחתי את מכונית המשטרה לחדר המיון בבית-החולים.
ראיתי את הטכנולוגיה פועלת באותו לילה והבנתי בעצמי שאפשר להיות בשליטה בסיטואציה בתנאי שיודעים את הטכנולוגיה ומשתמשים בה. זה עובד."
 

לרכישה מיידית לחצו כאן

או התקשרו חינם 1-800-800-107

שם הספרון: סיועים למחלות ולפציעות מבוסס על עבודותיו של ל.רון האברד
מספר עמודים: 47 עמודים, כולל תמונות להמחשה.
הספרון כולל: בחינה עצמית להבנה החלק התיאורטי,תרגילים מעשיים להגברת היכולת ליישם הלכה למעשה את הידע, דוגמאות ותוצאות מיישום ברחבי העולם. זהו ספרון עם ידע מרוכז ואפקטיבי לשיפור החיים. מתאים כחומר עזר למאמנים אישיים.
מתנה! בתוך החוברת תמצא הזמנה לסדנא מעשית של סיועים

הספרון הוא חלק מ'האנציקלופדיה של החיים' הכוללת בונוסים נוספים
לקבלת מידע על האנציקלופדיה של החיים התקשר 
להזמנות: 1-800-800-107 דאנאקוד: 567-13

ספרוני העזר

 • חקירות
 • יעדים ושאיפות
 • נישואין
 • הדינמיקות של הקיום
 • מרכיבי ההבנה
 • האינציקלופדיה של החיים
 • סולם הטונים הרגשיים
 • תקשורת
 • איך לפתור קונפליקטים
 • סיועים למחלות ופציעות
 • שלמות אישית ויושר
 • תשובות לסמים
 • אתיקה ומצבי פעולה
 • הגורם לדיכוי
 • פתרונות לסביבה מסוכנת
 • ילדים
 • כלים למקום עבודה
 • יסודות ההתארגנות
 • יחסי ציבור
 • טכנולוגיית הלמידה
 •