תפריט

חדשות

לרגל פתיחת האתר נרשמים חדשים באתר יקבלו בדואר רגיל את חוברת העזר "פתרונות לסביבה מסוכנת" חינם!
כמו כן הפתעות, טיפים וציטוטים חכמים במיוחד, ישלחו במייל פעם בשבוע, ויעזרו לך לעשות את היום!

פתרונות לסביבה מסוכנת

איך ממשיכים לשרוד בסביבה מסוכנת?

מי גורם לסביבה להיראות יותר מסוכנת ממה שהיא?
מי מרוויח אם הסביבה הופכת להיות מסוכנת?
מה אדם יכול לעשות כאשר כל עולמו חשך עליו?
כיצד עוברים ממצב של יאוש: "אין מה לעשות" "ככה זה" למצב של עשייה חיובית ו"אפשר לעשות משהו בקשר לזה"...

אכן, אפשר לעשות משהו בקשר לזה!
 
ל.רון האברד חשף את האנשים שמעוניינים להפוך את הסביבה למסוכנת. הוא גילה שהם מרוויחים מזה ולכן העולם שלנו נראה כל הזמן על סף קריסה. הסביבה אינה מסוכנת כמו שגורמים לנו להאמין שהיא. לעיתים אנשים מגיעים למצב אפאתי לגבי הסביבה. מצב מסוים שמאיים על הקיום שלהם יכול להוריד אותם. פרידה ממערכת זוגית, אובדן פתאומי או הלחץ היום יומי. אדם יכול להגיע למצב שהוא מרגיש שהוא לא יכול לעשות כלום. המצב, הסביבה גדולים ומאיימים מידי והם מרגישים שהם קטנים מדי וחלשים להתמודד.

ל. רון האברד פיתח שיטות שאדם יכול לקחת שליטה על הסביבה בהדרגה. לא משנה מה המצב או הבעיה שמאיימת על הקיום שלך אתה יכול לעשות משהו בקשר לזה.  

תוצאות מיישום וסיפורי הצלחה

ל. רון האברד סיפק פעולות פשוטות שאפשר לנקוט על מנת לעזור לאחרים שהחיים מעיקים עליהם. אנשים שמשתמשים בהן מגלים שיש בידיהם כלי נשק בסיסיים מאוד אך יעילים ביותר כנגד ההכללה הצינית או הגישה חסרת התקווה שלפיה "הכל גרוע בכל מקום" ואין כל תקווה לגבי האדם או כל דבר אחר.

אולי ההיבט שזוכה לתגובות הרבות ביותר בפעילות זאת – עזרה לאדם אחר להגיע לעמדת גרימה גבוהה יותר על סביבה מסוכנת – הוא שנדרש למעשה מעט מאוד על מנת לעזור לזולת ולתת לו מידה של תקווה. עובדה זו משתקפת בסיפורים שלהלן.

אישה שלמדה את תגליותיו של מר האברד על איך לעזור למישהו לעמת סביבה מסוכנת ולטפל בה, אמרה את הדברים הבאים בנוגע ליעילות של הטכנולוגיה:

"החברה שלי באה להיפגש איתי בערב אחרי שסיימתי ללמוד את הנתונים האלה, והיא היתה מלאה בבעיות שלא היו לה פתרונות עבורם. תוך יישום הטכנולוגיה של ל. רון האברד, ביקשתי ממנה לכתוב רשימה של דברים שמהווים בעיות בחייה, ואז לרשום איזה מהם היא חשבה שקל ביותר לעמת. ואז ביקשתי ממנה לרשום את מה שהיא ידעה בוודאות שהיא יכולה לעשות בנוגע לעניין הזה. התוצאה של השאלות האלה היתה מדהימה. היא מיד התבהרה מאוד, בעוד שקודם לכן היא היתה מדוכאת מאוד כאשר היא נכנסה לראשונה. היא רצה החוצה לטפל בבעיה מיד, למרות שמעולם לא ראיתי את האישה הזאת ממש מנסה לטפל במשהו בחייה – לפני כן היא רק התלוננה! פעם נוספת ראיתי כיצד, עם סיינטולוגיה, דבר קטן עושה כל-כך הרבה!"

חלק "נורמלי" מהחיים עבור אישה מאומהה, נברסקה, היה להיות המומה ללא הפסק, עד שהיא קיבלה מעט עזרה מחבר.

"הייתי צוברת כדרך הרגל עוד ועוד דברים לעשות, ולעולם לא מסיימת אף אחד מהם. ואז, אחרי כמה שבועות, הייתי מגיעה לדמעות, כשאני חשה המומה מ'עומס עבודה'. העולם היה נראה נורא למדי, והאנשים שבו היו נראים כולם די מרושעים כלפי. ידיד שלי אמר לי איך לכתוב רשימה של הבעיות שלי, לבחור את זו שאוכל לעמוד בפניה, ואז לעשות משהו בנוגע אליה. מנקודה זו והלאה, השגתי שליטה על מצבים רק בעצם העובדה שלקחתי בעיה אחת בכל פעם, פתרתי את הבעיה הזו בצורה יצירתית ואז המשכתי לבעיה הבאה, במקום לטבוע במחשבה על עד כמה הכל נראה 'בלתי אפשרי'. העולם לא נראה כל-כך מרושע לאחר מכן, כי הייתי בשליטה. אלה היו הנתונים הראשונים של סיינטולוגיה שאדם כלשהו יישם עלי אי פעם, והשתמשתי בהם בחיי מאז ועד היום. היום אני מסוגלת ליהנות מעבודתי הרבה יותר."

אישה מקליפורניה, שלא היתה מסוגלת לראות אדם אחר במצוקה מבלי לעשות משהו בנוגע לכך, השתמשה בטכנולוגיה של מר האברד כדי לעזור לאחרים בנסיבות קשות. היו לה הצלחות רבות עם הפתרונות הפשוטים האלה.

"עזרתי לגבר ולאשתו שפגשתי באוטובוס יום אחד. האישה בכתה מסיבה כלשהי. ביקשתי ממנה להסתכל על הדברים בסביבתה שהיא מרגישה שהם אינם עוינים כלפיה. היא התבהרה והתחילה לחשוב איך היא תוכל לפתור את בעיותיה. פעם אחרת, עזרתי לאדם שהיה מעורער מאוד והיסטרי בסביבתו לעבור למקום חדש ולצאת לסיבוב רגלי מדי יום. הוא נעשה הרבה יותר שפוי והתחיל ליצור מגע עם אחרים ולעזור להם מעמדתו כמורה בבית-הספר. עזרתי גם לחברי המשפחה שלי בתקופת משבר כתוצאה ממותה של סבתי, בעזרת שימוש בתהליכים פשוטים. באופן מפתיע, עזרה זו הביאה ליציבות ולהרגשת רוגע, אפילו במהלך זמנים קשים אלה. זוהי טכנולוגיה פשוטה לשימוש, שפשוט הופכת את החיים לקלים יותר ולהרבה יותר נעימים עבור אחרים."

לפני קריאת הטכנולוגיה של מר האברד, אישה בהוואי חשבה שהעולם היה מלא באנשים שלא ניתן לבטוח בהם. הנה מה שקרה כאשר היא למדה את מקורן האמיתי של הסכנות בסביבה:

"הבנתי שהתבוננתי על הכל מנקודת מבטו של מישהו אחר. על-ידי כך ששיניתי את נקודת המבט שלי, ראיתי מולי עולם שונה לגמרי. זה כלל לא היה העולם שלימדו אותי עליו קודם לכן! זה שינה דברים כה רבים עבורי – התחלתי באמת לחיות.
הייתי מסוגלת להבחין בדברים בצורה טובה יותר, פשוט בכך שהסתכלתי על מה שבאמת היה שם. הסביבה לא היתה כל-כך מסוכנת יותר, ולא היתה כל-כך מפחידה. לימדו אותי בגיל צעיר מאוד שעליך לשמור את פיך סגור ולעשות מה שאומרים לך ולהיזהר מאוד כי אי אפשר לבטוח באף אחד. כאשר באמת הסתכלתי, גיליתי שהיו סביבי אנשים רבים שהיו טובים. זה פתח את התקשורת שלי, כי יכולתי לומר 'זה לא נכון – תסתכלו על זה, ועל זה, ועל ההוא.'
השתמשתי בנתונים של סיינטולוגיה בתכנית רדיו. אנשים היו מתקשרים ושואלים שאלות. גרמתי לבחור אחד להבין שלמעשה הוא יכול להצליח בחיים רק על-ידי כך שהוא יבחין שאחרים מסביבו שורדים, ושדוחפים לו מידע כוזב. כעת הוא מצליח בחייו. עולמו, כמו שלי, השתנה ממקום אפור ומטושטש למקום מלא בצבעים בהירים ובהנאה."
 

לרכישה מיידית לחצו כאן

או התקשרו חינם 1-800-800-107

שם הספרון: פתרונות לסביבה מסוכנת
מבוסס על עבודותיו של ל.רון האברד
מספר עמודים: 25 עמודים, כולל תמונות צבעוניות להמחשה.

הספרון כולל: בחינה עצמית להבנה החלק התיאורטי,תרגילים מעשיים להגברת היכולת ליישם הלכה למעשה את הידע, דוגמאות ותוצאות מיישום ברחבי העולם. זהו ספרון עם ידע מרוכז ואפקטיבי לשיפור החיים. מתאים כחומר עזר למאמנים אישיים.
הספרון הוא חלק מ'האנציקלופדיה של החיים' הכוללת בונוסים נוספים. לקבלת מידע על האנציקלופדיה של החיים התקשר
להזמנות: 1-800-800-107 דאנאקוד: 567-21

 

ספרוני העזר

 • חקירות
 • יעדים ושאיפות
 • נישואין
 • הדינמיקות של הקיום
 • מרכיבי ההבנה
 • האינציקלופדיה של החיים
 • סולם הטונים הרגשיים
 • תקשורת
 • איך לפתור קונפליקטים
 • סיועים למחלות ופציעות
 • שלמות אישית ויושר
 • תשובות לסמים
 • אתיקה ומצבי פעולה
 • הגורם לדיכוי
 • פתרונות לסביבה מסוכנת
 • ילדים
 • כלים למקום עבודה
 • יסודות ההתארגנות
 • יחסי ציבור
 • טכנולוגיית הלמידה
 •