תפריט

חדשות

לרגל פתיחת האתר נרשמים חדשים באתר יקבלו בדואר רגיל את חוברת העזר "פתרונות לסביבה מסוכנת" חינם!
כמו כן הפתעות, טיפים וציטוטים חכמים במיוחד, ישלחו במייל פעם בשבוע, ויעזרו לך לעשות את היום!

שלמות אישית ויושר

מה גורם לאדם לאבד את תחושת השלמות האישית שלו?

 מה גורם לאדם לסגת בחיים מדברים שהוא אהב בהתחלה? מה גורם לאדם להתחרט על החלטות העבר? מה גורם לאדם לקום ולעזוב מערכת יחסים ללא סיבה נראית לעין? מה גורם לחוסר אושר ואכזבה מעצמך? מה גורם לחוסר כבוד עצמי?....ל. רון האברד חקר תופעות אלו וגילה את השורש הנמצא בבסיס ההתרחקות מאחרים ואובדן השלמות האישית. הוא פיתח דרך מדויקת עבורך לעזור לאחרים להשיב לעצמם את תחושת היושר והערך העצמי שלהם. חלומות מנופצים וחרטה על העבר אינם חייבים להמשיך לעקור אנשים ממעורבות בהווה. ישנו מכניזם של ממש שגורם לאנשים לסגת ממערכות יחסים, ממשפחות, מקבוצות, ולמעשה, מחלומותיהם. ניתן לתקן סיטואציות כאלה. בספר זה תגלה איך אתה יכול לעזור לאחרים להשיב לעצמם את שלמותם האישית – ואת החשק שלהם לחיים. וכמובן שתוכל ליישם את הטכניקות על עצמך ולחוות שחרור מחדש של אנרגיה פנימית שנאצרה בתוכך והרבה יותר כוח להמשיך הלאה לעבר מטרותיך. זהו מבט חדש על בעיה ישנה, ופירושו של דבר שאינך צריך יותר לשבת בשוליים ולהתבונן בחוסר ישע בייסוריהם של אחרים. תחת זאת, יהיו בידיך כלים שפותרים לחלוטין סבל כזה, ולהחזיר אנשים לשיתוף פעולה והנאה מהחיים עצמם.

תוצאות מיישום וסיפורי הצלחה


אלפים השתמשו בעבודותיו של ל. רון האברד כדי לטפל ולפתור במלואן את הסתירות של הקיום – טוב ורע, צודק וטועה. הם גילו שיחסים בין-אישיים אינם מתבססים יותר על תקווה לשיפור, אלא על טכנולוגיה של ממש שיכולה להביא לשיפור ללא יוצא מן הכלל. בהשתמשם במאגר נתונים זה, אנשים יכולים להשיב לעצמם את ערכם העצמי ולהגביר את יכולתם לקחת על עצמם אחריות.
ידיעת המכניזם שגורם לאנשים לסגת ממערכות יחסים מכל הסוגים ולמעשה מהחיים עצמם, מאפשרת להם לשקם את נכונותם לקחת על עצמם אחריות. בעיני אנשים אלה, ניכור אינו מהווה יותר עובדת חיים. הם יודעים מה נכון, וחיים בהתאם. והחברה סביבם מפיקה תועלת מכך, כפי שמראה מחקר שנערך בספרד: מתוך קבוצה של עבריינים קשים שהשתמשו בשיטות של מר האברד להפוך לאזרחים ישרים, מאה אחוזים מהם לא ביצעו כל פשעים לאחר שיקומם. לאור השיעור הנורמלי של 80 אחוזים הנוטים לחזור לעבריינות, זוהי סטטיסטיקה מדהימה.
בחברה המודרנית אין כל דרך בטוחה להקלת הייסורים הנגרמים על-ידי עבירותיו של האדם עצמו. עם זאת, הטכנולוגיה של מר האברד מספקת אמצעי שבאמצעותו אדם יכול לשחרר עצמו מרגעי העוינות והסבל של החיים. מושגות תוצאות משנות חיים, כפי שניתן לראות בסיפורים הבאים.

בחור צעיר מקליפורניה גילה שהוא יכול לשלוט בחייו בהשתמשו בטכנולוגיה של עבירות ונצירות.

"הייתי מאוד מצוברח יום אחד כשנהגתי במכוניתי. הדברים פשוט לא הסתדרו: לקוחות, מוקדם יותר באותו יום, החליטו לא לקנות את המוצרים שהצעתי; לפני נסעו נהגים איטיים וגרועים, שגרמו לי לצפור לעברם; הייתי עצבני ואומלל; היום נראה קודר. עם זאת, לפתע הבנתי שאולי אני צריך פשוט לכתוב את העבירות והנצירות שלי. ירדתי מהכביש ומסיבה כלשהי החלטתי לעשות את זה ממש שם במכונית. ובכן, מה אתה יודע! הרגשתי הרבה יותר טוב והבנתי שאני תמיד אוכל לכתוב את העבירות והנצירות שלי אם העניינים ייצאו משליטה עבורי. הרגשתי טוב כל-כך ובשליטה בגורלי. העניינים התקדמו נהדר מאותו רגע. לא הייתי מוטרד יותר במשך אותו יום ואומנם הלקוח הבא שלי קנה את כל מה שהיה לי למכור! בנוסף לכך, לפני נסעו עכשיו נהגים 'טובים'! הבנתי שנקודת המבט שלי עשתה את ההבדל ושיכולתי לעשות משהו בנוגע לכך."

מתנדב דרום-אפריקני שהיה אחראי לפרוייקט להכניס את הטכנולוגיה של מר האברד לשימוש בקהילות של שחורים מקופחים אמר את הדברים הבאים אחרי שהוא יישם את הטכנולוגיה של עבירות ונצירות:

"יש לי שני מתנדבים מהקהילה שהחלו לאחרונה לכתוב עבירות ונצירות. אני חייב לומר שאני מרגיש גא מאוד בכך. קלטתי אחד מהם כמישהו שהוא לא נאמן בצורה קיצונית למספר נשים והוא נדהם כשאמרתי לו שידעתי מה קורה בחייו. זה כנראה זעזע אותו משום שהוא הפסיק עם התנהגותו המופקרת בו במקום, אם אפשר לומר כך. הוא כותב בנאמנות עבירות ונצירות מפורטות ומאושר מההקלה. הוא נראה ממש נהדר! חוש ההומור הנחמד שלו ואדם 'חדש' לגמרי צץ ועולה מתחת לקשקושים הקודמים. הבחור השני קרא לי כדי לספר שהוא כתב פנקס שלם של עבירות ונצירות ושרוחו ממש מרוממת מהפעולה הזאת ומה קורה לו כתוצאה מכך. הוא בדיוק נבחר על-ידי ארצו מתוך אלפי צעירים לנסוע מעבר לים כדי לקדם את השכלתו – הוא ממש לא יכול להאמין!"

בחור צעיר שהיגר לשוודיה עם משפחתו היה שרוי במורת רוח כבדה משום שהחיים התאכזרו אליו כל-כך. הוא היה אומלל ולא נראה שמשהו יוכל לשנות זאת. בסופו של דבר, חבר הבין שהדרך היחידה להוציא את הבחור מזה תהיה שהוא יכתוב את העבירות והנצירות שלו. הוא הסכים לעשות זאת והנה דבריו:

"ישבתי כאן כל היום וכתבתי עבירות ונצירות, כשאני מקיף את כל חיי. תמיד האשמתי אחרים על כך שהלך לי כל-כך גרוע – את אמי, את אבי, אפילו את החברה שלי, החברים שלי, הארץ החדשה שלי, העובדה שאני זר – אבל מעולם לפני כן לא עלה בדעתי שאני הסיבה לכך שהרגשתי רע כל-כך: זה היה באמת בגלל כל הדברים האלה שעשיתי שנשאתי בתוכי. אין פלא שהלך לי כל-כך גרוע ומדוע לאחרים הולך כל-כך גרוע! אני מרגיש קל יותר במאה קילוגרמים!"

בקליפורניה, למורה מסוים היה תלמיד שהיה שקרן כרוני. הוא היה משקר אפילו בנסיבות שלא היתה כל סיבה לשקר. הוא "נענש" על כך – זכויותיו נשללו ממנו, הוא נדרש לעבוד בהפסקות וכו'. עם זאת, לא משנה מה עשו לו, לא היה כל שינוי. הנה מה שקרה כשהמורה הזה החליט לגרום לו לכתוב את העבירות והנצירות שלו כדי לטפל בכך:

"ביליתי חמישה ימים בעזרה לילד הזה לכתוב עבירות ונצירות. בכל העבירות שהוא כתב הופיע 'שיקרתי' בסעיף של צורת העבירה. אחרי היום הרביעי של הכתיבה, הוא לבסוף אמר לי שהפעם הראשונה שהוא אי פעם שיקר היתה כשהוא פגע באחיו הקטן וגרם לו לבכות. אמו נכנסה לחדר ושאלה אם הוא פגע באחיו והוא אמר 'לא'. היא קיבלה את תשובתו ואז הוא הבין שהוא יכול 'לשקר ולהתחמק מעונש'. פניו התבהרו אחרי שהוא סיפר לי זאת. שביעות רצון והקלה קרנו בו. זה היה לפני שלוש שנים. עכשיו זה תענוג להיות ליד הילד הזה ומאז לא היה אפילו מקרה אחד של שקרנות."

אישה בלוס-אנג'לס היתה במצב גופני גרוע מאוד, שבו היא ניסתה לטפל במשך חודשים על חודשים ללא הצלחה. חייה היו משובשים לגמרי, עד כדי כך שהיא בקושי ידעה למי לפנות לעזרה. למרבה המזל, צ'פליין שידע את הטכנולוגיה של עבירות ונצירות נכנס לתמונה.

"כתבתי את העבירות והנצירות שלי במהלך הימים האחרונים. יש לי בעיה גופנית שלא השתפרה במשך כמעט שנה. אתמול, התרפיסט שלי אמר לי שהיה שיפור ניכר בטונוס השרירים ובבריאות הכוללת שלי. אני יודעת שזה בגלל שאני לוקחת אחריות על מצבי. הטכנולוגיה הזאת מצילה לי את החיים."

ילדה מפלורידה כתבה את העבירות והנצירות שלה וניסתה לחשוב על מה עוד היא יכולה לכתוב משום שהיא לא הרגישה שבעת רצון כל-כך עם מה שהיא כתבה. לפתע היא חשבה על מאורע מלפני כשנה וחצי כשמתוך רשלנות היא שמה את ארנקה במקום לא נכון וכתוצאה מכך איבדה אותו, ובאותו זמן לא עשתה כל ניסיון למצוא אותו. הנה מה שקרה כתוצאה מכך:

"בשעה שכתבתי את זה, הבנתי שלמעשה תשומת הלב שלי היתה תקועה אבל לא כל-כך התייחסתי לכך בזמנו. למחרת, פחות או יותר עשרים וארבע שעות מהזמן שכתבתי את זה, הלכתי לקחת את הדואר שלי וגיליתי שהארנק שלי נשלח אלי, כשהוא עדיין מכיל את כל מה שהשארתי בו! זה היה שנה וחצי אחרי שהוא אבד בעיר אחרת לגמרי. אני לא אומרת שהמטרה של כתיבת עבירות ונצירות היא להחזיר דברים שאבדו, אבל הבנתי שזה היה משהו שלא לקחתי עליו אחריות והתעלמתי ממנו, וברגע שלקחתי עליו אחריות מסוימת ולא הייתי יותר התוצאה שלו, משהו קרה ולא הסתרתי זאת יותר מעצמי. ברגע שיכולתי להחזיק בארנק שלי שוב, קיבלתי אותו בחזרה."
 

לרכישה מיידית לחצו כאן

או התקשרו חינם 1-800-800-107

שם הספרון: שלמות אישית ויושר 
מבוסס על עבודותיו של ל.רון האברד
מספר עמודים: 34 עמודים, כולל תמונות צבעוניות להמחשה ומילון מונחים.
הספרון כולל: בחינה עצמית להבנה החלק התיאורטי,תרגילים מעשיים להגברת היכולת ליישם הלכה למעשה את הידע, דוגמאות ותוצאות מיישום ברחבי העולם. זהו ספרון עם ידע מרוכז ואפקטיבי לשיפור החיים. מתאים כחומר עזר למאמנים אישיים.

הספרון הוא חלק מ'האנציקלופדיה של החיים' הכוללת בונוסים נוספים
לקבלת מידע על האנציקלופדיה של החיים התקשר
להזמנות: 1-800-800-107 דאנאקוד: 567-27

 

ספרוני העזר

 • חקירות
 • יעדים ושאיפות
 • נישואין
 • הדינמיקות של הקיום
 • מרכיבי ההבנה
 • האינציקלופדיה של החיים
 • סולם הטונים הרגשיים
 • תקשורת
 • איך לפתור קונפליקטים
 • סיועים למחלות ופציעות
 • שלמות אישית ויושר
 • תשובות לסמים
 • אתיקה ומצבי פעולה
 • הגורם לדיכוי
 • פתרונות לסביבה מסוכנת
 • ילדים
 • כלים למקום עבודה
 • יסודות ההתארגנות
 • יחסי ציבור
 • טכנולוגיית הלמידה
 •