תפריט

חדשות

לרגל פתיחת האתר נרשמים חדשים באתר יקבלו בדואר רגיל את חוברת העזר "פתרונות לסביבה מסוכנת" חינם!
כמו כן הפתעות, טיפים וציטוטים חכמים במיוחד, ישלחו במייל פעם בשבוע, ויעזרו לך לעשות את היום!

תשובות לסמים

האם תרופות הם סמים בעצם?  

מה סמים/תרופות עושים למייינד וכיצד הם משפיעים?
האם תרופות ו\או סמים יוצאים מהגוף?
האם יכולות להיות "תופעות לוואי" שנים לאחר מכן?
איך מוציאים את שאריות הסמים והרעלים מהגוף לתמיד?
האם ישנו תחליף טבעי לכל סמי ההרגעה?
האם יש דרך לגמול אדם מסמים ללא תחליפי סם?

חוברת זו מיועדת לכל אדם אם הוא רוצה איכות חיים.
רבים בקרב האוכלוסייה צורכים סמים קלים, ורוב האוכלוסייה צורכת תרופות על פי מרשם בכמויות מעל ומעבר למה שבאמת צריך, המודעות לנזק העתידי שיש בכך שואפת לאפס ואנשים מסתובבים עם תופעות מוזרות מבלי לדעת למה.

ל.רון האברד חקר את נושא הסמים כיוון שזה היה אחד המחסומים שהוא נתקל בהם בדרך לשחרור רוחני של האדם. הוא גילה ששאריות הסמים נתקעים בגוף בעיקר ברקמות השומניות. לכן הם אינם נחשפים בבדיקות דם רגילות. עם זאת נוכחותם קיימת והם עלולים להשתחרר אל מחזור הדם לפרקים ולעורר תגובות כאילו האדם לקח סמים שוב (או תרופות), וזאת מבלי שהאדם מוכן להם. הוא פיתח שיטה להרחקת הרעלים המצטברים בגוף, שנותנת תחייה רוחנית לגוף ולנפש. הבריאות הגופנית והנפשית שלנו תלויים לא במעט בגילויים אלו. 

 

תוצאות מיישום וסיפורי הצלחה


תכניות גמילה מסמים שממומנות על-ידי ממשלות בכל העולם ממשיכות להיכשל עם שיעור עלוב של 15 אחוזים של ממוצע הצלחה. פירושו של דבר ש-85 מכל מאה מכורים ממשיכים בהרגלם – וזו אינה הצלחה כלל. אבל תכניות גמילה מסמים שמשתמשות בטכנולוגיה של ל. רון האברד כמעט הופכות על פיו את היחס הכושל הזה. מחקר עצמאי שנערך בספרד, למשל, הראה כי 70 אחוזים מאלה שסיימו תכנית המבוססת של עבודתו של ל. רון האברד המשיכו שלא לצרוך סמים. בשוודיה, מחקר עצמאי נוסף דיווח
ש-84 אחוזים מאלה שסיימו תכנית דומה היו עדיין נקיים מסמים שנתיים לאחר סיומה.
תכנית הגמילה מסמים של ל. רון האברד מועברת בארגוני סיינטולוגיה בכל רחבי העולם. אם אתה נתקל בקושי כלשהו ביישום אחד מהנהלים בפרק זה, ואתה זקוק לסיוע, אתה יכול להתקשר לכנסייה או למיסיון הקרובים אליך שרשומים בסוף הספר.
היעילות בשימוש בשיטותיו של ל. רון האברד להציל אחרים מההשפעות ההרסניות של השימוש בסמים – ותחושת ההישג המתקבלת מכך – משתקפת בעמודים הבאים:

אחרי שהחל להשתמש בסמים בגיל 13, אדם אמריקני מסוים הודה לבסוף בינו לבין עצמו תשע שנים לאחר מכן שהוא מכור לסמים. הוא החליט לעשות משהו כדי להיגמל מקוקאין ומסמים אחרים לפני שהם יהרסו את חייו לחלוטין. הנה סיפורו:

"הצטרפתי לצבא ארה"ב כי חשבתי שהמשמעת תעזור לי להיפטר מהרגלי ולהתרחק מסמים, אבל כתותחן צנחן מצאתי את עצמי משתמש באותה כמות קוקאין שבה השתמשתי בחיי האזרחיים. כרבע מהיחידה שלי השתמשו בסמים וקראנו לעצמנו 'המכורים המעופפים'. לכן עזבתי את הצבא אחרי שלוש שנים בגלל שימוש בסמים. היה ברור שהייתי צריך משהו אחר מאשר חיי צבא כדי לעזור לי לטפל בבעיה שלי. במשך חמש השנים הבאות התגלגלתי בין תכניות גמילה שונות. אולם רק אחרי שהשתמשתי בטכנולוגיה של ל. רון האברד הייתי מסוגל לחיות חיים נטולי סמים. מאז אותו זמן, אני עוזר לאחרים להיפטר מההתמכרויות שלהם, החל בהרואין ועד לאלכוהול, כשאני משתמש בתכנית".

תכנית הטיהור היא התכנית היחידה מסוגה בעולם שהיא יעילה באמת, כפי שטוען דוקטור לרפואה באמסטרדם שבהולנד. אחרי שהוא בדק צורכי סמים לפני תכנית הטיהור, במהלכה ולאחריה, הוא אמר:

"לדעתי, תכנית הטיהור שפותחה על-ידי ל. רון האברד היא היחידה שהוכחה כיעילה למעשה. אני מדבר מניסיון, כי היה לי קשר עם מכורים לפני שהם התחילו את צעד הניקוי מרעלים בתכנית הטיהור. על-ידי ביצוע שלבי ההכנה בתחילת התכנית, האדם כבר השתנה כל-כך שלפעמים נדמה לי שעשיתי טעות ואינני יושב מול מכור הרואין לשעבר".

הרהורי אב על בנו, רוברט, במהלך ארבע שנים:

"לפני ארבע שנים, רוברט חזר הביתה מאימון נחתים, כשהוא מאוד שקט ומסוגר, בלי שום עניין בעבודה או במשחק; שום דחף טבעי למצוא את דרכו בעולם. נראה היה שמצבו החמיר מדי שבוע, והוא היה מאוד אדיש ומדוכא; בתמימותי מעולם לא העליתי בדעתי שסמים הם הבעיה.
אחרי ביקורים רבים אצל רופאים ובמרפאות, הרופאים החליטו לבחור במרשם של הסם הבלתי נתפס, ריטלין (Ritalin), כדי 'לשפר את דרך מחשבתו'. סם זה, שנמצא תחת פיקוח ממשלתי, היה אמור לעזור לו להתחיל 'דרך חשיבה נורמלית' ולעשות דברים שאנשים 'נורמליים' אחרים עושים.
רוברט התמכר לסם הזה עד לכדי מאות גלולות בכל שבוע. למרות שהסם היה כביכול תחת פיקוח, רופאים חסרי מצפון המשיכו לרשום את התרופה. הוא הפך למכור חוקי לסמים. בהלך הרוח שהייתי, התקשרתי לרופאים האלה ואיימתי לנקוט צעדים משפטיים, אבל רוברט פשוט היה מוצא רופא אחר שהשתוקק להרוויח כסף קל והיה משיג מרשם נוסף.
זה נעשה כל-כך קשה לחיות איתו, והוא היה כל-כך מרושע שהוא היה גונב מאיתנו ומשקר לאמו ומאיים עליה. בסוף דאגתי שהוא ייעצר על גניבה רק כדי להוציא אותו מהבית ובתקווה לגרום לו להלם שיחזיר אותו למציאות. השופט שחרר אותו על תנאי, ורוברט המשיך לקחת ריטלין. היינו בנקודת שבירה, ושקלנו לשלוח אותו לכלא לפני שהוא יפגע בעצמו או לפני שאני אפגע בו (אלוהים ישמור).
בוקר אחד צפיתי בטלוויזיה וראיתי שני צעירים מדברים על בעיות סמים ועומדים על כך שהם היו יכולים לעזור אם פשוט יתקשרו אליהם, אז התקשרתי. לאחר מכן דיברתי עם בני וקבענו פגישה. לכן רוברט נסע למרכז בלוס-אנג'לס שמשתמש בטכנולוגיה של ל. רון האברד. הם התחילו לעבוד איתו 24 שעות ביממה כדי לעזור לו להיגמל מסמים.
רוברט התחיל להשתנות לטובה  – ובחיי, איזה שינוי. לא עוד סמים. הוא היה חוזר הביתה בסופי שבוע, והיה רגוע, שולט ברוחו, והחל לדבר בתבונה ולנהוג בשפיות.
ארבעה חודשים חלפו, ורוברט השתפר משבוע לשבוע. לא הטריד יותר את אימו, לא ביקש יותר את הבלתי אפשרי ולא 'עיוות' יותר דברים כדי שיתאימו לו.
הוא באמת הביס את הסם, והוא בדרך לעשות משהו מועיל.
החברים שלנו ואנשים אחרים שואלים עכשיו איך הצלחנו לגדל בן שהוא כל-כך מתחשב, רגוע ונבון בדיבורו. אני פשוט מחייך ועונה שהוא עובד עם קבוצת אנשים בלוס-אנג'לס שעוזרים לצעירים להתחיל את דרכם בחיים.
בהצלחה, רוברט
מאביך
ותודה לכל החברים שלו שם, במרכז."
 

לרכישה מיידית לחצו כאן

או התקשרו חינם 1-800-800-107

שם הספרון: תשובות לסמים
מבוסס על עבודותיו של ל.רון האברד
מספר עמודים: 57 עמודים, כולל תמונות להמחשה.

הספרון כולל: בחינה עצמית להבנה החלק התיאורטי, תרגילים מעשיים להגברת היכולת ליישם הלכה למעשה את הידע, דוגמאות ותוצאות מיישום ברחבי העולם. זהו ספרון עם ידע מרוכז ואפקטיבי לשיפור החיים. מתאים כחומר עזר למאמנים אישיים.
הספרון הוא חלק מ'האנציקלופדיה של החיים' הכוללת בונוסים נוספים. לקבלת מידע על האנציקלופדיה של החיים התקשר 
להזמנות: 1-800-800-107 דאנאקוד: 567-15


ספרוני העזר

 • חקירות
 • יעדים ושאיפות
 • נישואין
 • הדינמיקות של הקיום
 • מרכיבי ההבנה
 • האינציקלופדיה של החיים
 • סולם הטונים הרגשיים
 • תקשורת
 • איך לפתור קונפליקטים
 • סיועים למחלות ופציעות
 • שלמות אישית ויושר
 • תשובות לסמים
 • אתיקה ומצבי פעולה
 • הגורם לדיכוי
 • פתרונות לסביבה מסוכנת
 • ילדים
 • כלים למקום עבודה
 • יסודות ההתארגנות
 • יחסי ציבור
 • טכנולוגיית הלמידה
 •